bugün

türkiye'ye gelmeden önce internacional ve fluminense formaları giymiş olan 1986 doğumlu ofansif orta saha oyuncusu.
(bkz: #6121664)
galatasaray maçı sonrası kendisiyle yapılan röportajda türkçe konuşmuş futbolcu.

kazım efendi o sıralarda tercümanı vasıtasıyla sesleniyordu futbolseverlere.
devre arasında mutlaka super lig takımlarından birine transfer olacak olan futbolcudur.
kasımpaşaspor zaten super lig'de oynadığı için devre arasını beklemeye ihtiyacı olmayan futbolcudur.
görsel
yetenek avcılarının gözüne sokmak istediğimiz futbolcudur.
babası ve iki kardeşi doktor olan, Türkiye'de bulunduğu kısa süre göz önünde bulundurulunca iyi sayılabilecek derecede türkçe konuşabilen kasımpaşasporlu futbolcu.

Ayrıca bugüne özel,

(bkz: 22 kasım 2009 kasımpaşa trabzonspor maçı)
şimdiki imajıyla matias delgado'ya fena halde benzeyen, kasımpaşaspor'un yetenekli oyuncusu. delgado'nun biraz daha irisi görüntü itibariyle.
türkiyede 3 yıldır bulunan futbolcudur. kasımpaşada değil de malatyasporda oynasa ikinci ligdeyken takımında kalır mıydı orası biraz meçhuldür.
adam 1986 doğumlu. 2 yıldır kasımpaşa'da. bu seneye kadar neden dikkatimizi çekmedi bilmiyorum.

güçlü, orta sahadan dikine ve süratli ilerliyor. galatasaray maçında seyretmiştim, sahanın en iyi oyuncusuydu. bu durum bu sezonki birçok maçta tekrarlandı. bu performansını sürdürmeye devam ederse milli takımımızda oynayan ikinci brezilyalı olabilir.
kaiserslauternde oynarken taraftarın göz bebeği olan futbolcudur.bugun de kalitesini belli etmiştir.
tabata dan öteye gidemeyecek futbolcu. gerçekten.
şu an ntvsporda spor gecesi nin konuğu olan brezilyalı futbolcu . ilginç olan bu adam bildiğin şakır şakır türkçe konuşuyor.
oldukça sevimli bir türkçesi olan adam.
çok sempatik lan bu adam , senin daşşağını yerim moritz her yerini öperim her yerini.*
4 dil konuşabilen futbolcu. çok sempatik. türkçe'sine hasta oldum bu adamın.
ersin düzen tarafından karı kız muhabbetlerine sürüklenen topçu. ersin hele bi soluklan yiğidim.
çok kısa sürede türkçe öğrenen ve bu konuda diğer yabancılara örnek olması gereken futbolcu. ayrıca türk kızlarıyla evlenmek istiyormuş. türkçe'yi de çok şirin konuşuyor lan bu. "hayat bana ne verir bilemem." diye de felsefe yaptı lan bi de. *
ntvspor ekibinden birinin acayip şekilde yazıldığı futbolcu. ersin düzene sevgilisi varmıymış diye sorduran kişinin burcu esmersoy olduğundan şüphelenmekteyim *
yıllardır türkiye'de olan alex göt korkusundan tek kelime türkçe konuşmayıp bizi samet malına mahkum ederken, çeyreği kadar istanbul görmüş olup harika türkçe konuşan futbolcu. çok sevdim kendisini. umarım kasımpaşa'dan daha iyi bir türk takımına transfer olur.
matias delgado'Nun daha kalıplı ve türkçe konuşan versiyonu. *

bu ntvspor'a verdiği röportaj : http://video.ntvmsnbc.com...5043113180086142184143217

az değilmiş playboy kapağındaki kızla takılıyor adam.*

http://gazetaonline.globo...a+playboy+da+turquia.html
bu sene bi transfer yapmak lazım o yüzden kendime çok iyi bakıyorum sözünün sahibidir kendisi.
ömer güvenç'in delgado'ya benziyorsun sözüne "ben daha yakışıklıyım" diye cevap veren yetenekli futbolcu. ayrıca baya da iyi türkçe konuşuyor bu arkadaşımız.
yıldırım demirören'in yabancı kontenjanını açınca ki muhtemel transferidir.
(bkz: zengin olma sırası kasımpaşa da)
beşiktaş'a transfer olması için önce gaziantepspor'a transfer olması gereken futbolcu. bu sebepledir ki onu siyah-beyaz forma içinde ancak 2010-2011 sezonu başında görebiliriz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar