1. 1.
    insanın öleceğini bildiği tarih gibidir zamanı. 1 sene boyunca derste oturup hocaya bakıp, nasıl tutuyor lan bu adam bu kadar şeyi aklında dediğiniz şeylerin önünüzde işkence gibi duracağı sınavdır. çalışır çalışır yine anlamazsınız. tamam bende bi sorun var deyip bırakırsınız. eğer okul birincisi falan değilseniz, finali geçmek ya da geçmemek tamamen hocaya bağlıdır. hele ki nöroanatomi finalin çoğunu oluşturacaksa, gidip bir çikolata yemek gerekir. malum mutluluk hormonu, seratonindir...

Edit: tıp okumayanlar da anatomi görmektedir. keşke sadece tıpta görülseydi bu lanet ders. çok memnun olurdum.
    2 ... formokrezol
  2. 2.
    (bkz: işte ben de tıp okuyorum)
    2 -1 ... ben kucuk bir su samuruyum
  3. 3.
    (bkz: çok zor biliyor musun)
    2 ... icini oldugu gibi doken adam
  4. 4.
    Geçen dönem kolayca atlattığımdır. Allahtan bir dönemlik bi dersti. Tıp falan okusam delirirdim herhalde. Seneye nöroanatomi iyi girecek gibi gerçi de hayırlısı bakalım.
    ... haziranda olmek zor
  5. 5.
    Nöroanatomi görmüş biri olarak hemde lokman hoca gibi birinden, farmakolojinin yanında okadar basit kalır ki "nöroanatomiyi çalışmadan geçerim ama farmayı napcaz kardaş" dedirtir!
    ... ohalanharbimi
  6. 6.
    boku yiyeceğim sınavdır.
    vize bokunun da lacivertidir.
    ... rimella
  7. 7.
    cok calisip rahatca gececegim sinavdir.

edit: kendimi kandirmaya calisiyorum.
    1 ... zigaverto
  8. 8.
    1 sene boyunca dersi görüp sadece, sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi yi bildiğini farkedip girilecek sınav.. Hayin anatomi..
    ... irticai faaliyet yapan yobaz
  9. 9.
    yatakta ve çıtır bir hatunla yapılan finaldir.
    ... orusbunun evladi