bugün

Yurdum erkeklerinin başına gelebilecek muhtemel olaydır. Arkadaşım bir kızla çıkıyordu misal. Hiçbir zaman normal sekse ikna edemedi hep arka kapı. Çocuk yeter dedi Bıraktı sonra. Kızın ileride planları farklı belli. Hiç
Yapmadım ayağına yatacak.
Baskıcı toplumlarda kaçınılmaz olandır.
Toplum namus/bekaret baskısı yapar,
Sevgili birlikte olmak için...

ikisinin arasında kalmış hatun kişi de çözümü bu yolla bulur.

Müstehak mı, evet.
bakirelik zarına zeval gelmeden evleneceğinin göstergesidir. karşındakini kandırabilirsin ama kendini asla.
(bkz: yeni nesil)
dürüst çok yüce ahlaklı türk kevaşelerinin yaptığıdır. alayı orospu amk.
Olum bu kızlar gençken vurduruyorlar götlerinde elin oğlu halay çekiyor onu spermleriyle yıkıyorlar sonra bu kızlar evlilik çağı gelince saf birini bulup evleniyor. iyi kalpli olan erkek de seviyor ama bilmiyor ki o kız götüyle ne küsküler yemiştir. O yüzden sürekli kızlar tarafından reddedilen iyi erkeklere çağrım var buradan; evlenmeyin amk. Size yazık.
Evet orospuyum diyen orospudan daha orospu olan kızdır.
Hem önden, hem arkadan çalışmış kızdan hallicedir.
sonucunda evleneceği erkeğe özel bir şeyler bırakabilen kişinin düşüncesidir.
düşün çatır çatır orgazmın derinliklerine ulaşırken kendini frenleyebilmiş ve kızlığını saklamış hatun...
hem anal hem vaginal yapıp da evleneceği erkeğe hiçbir şey bırakmayan için ne demeli?
O değil de sunmak kelimesi başlığı atan kişinin sevişmekten bihaber olduğunu ele vermiyor mu yav? swh
Türk erkekleri olarak her haltı yiyoruz, sevgilimiz bizle seks yapsın diye kırk takla atıyoruz ama aynı zamanda bakire kızla evlenmek istiyoruz. Bence biraz tutarsızlığı kendimizde arasak?
Birisi diktirsin demiş ama o çok büyük bir yalan insan evlendiği kişiye bu konuda dürüst olmalı.
Beden saglam ama ruhun fahişe olmuş be abla.
Namusludur. En azından bekaretini kaybetmiş oruspular gibi değildir. Kendini kocasına, sahibine saklamıştır.
bu kadınları toplum yarattı. laf etmeyiniz yapana efendim. ama her bakireye de anal yapmış mıdır acaba diye şüpheyle bakmayın. kırılırlar bakın.