bugün

anal seksin ne denli zararlı ve mide bulandırı olduğunu bilen bünyenin haklı söylemidir. öncelikle bu hayırlı ramazan ayında böylesi müstehcen bir başlık için özür diliyorum. bunu belitmeliyim. neyse.

arkadaşlar bu ecnebi işi olan ve bazı güçler tarafından topluma dayatılan rezilce tatmin biçimine her zaman karşı oldum. allah aşkına normal yoldan ilişkiye girmek dururken bu kepazelik niye. yüce yaratıcı tarafından bahşedilmiş ve görevi gerekli besin ve enerjinin absorbe edilmesi ve atık maddelerin vücuttan atılması olan bir organ nasıl olurda, çok özür diliyorum, penis ile doldurulur. inanın aklım almıyor.

geçen akşam bir arkadaşım ile çay bahçesinde oturmuş çaylarımızı içerken ne yazık ki konu sekse geldi. benim isteksiz ve kaçamak ceveplerıma rağmen arkadaşım hormonlarının ve konunun ihtirasının baskın gelmesi suretiyle ısrarla beni konuşturmaya çalışıyordu. kepaze sohbetimiz ilerledikçe komu farkında olmadan anal ve oral seks olayına gelmişti. bu yakın arkadaşımı kaybetmeme sebep olan bu sohbette anal sekse kesinlikle karşı olduğumu belirttikçe arkadaşım birlikte olduğu fuck boddysi ile yaşadıkları anal seksi anlatıyordu. ve utanmasa bu rezil ilişki türüne karşı olduğum için beni kınayacaktı. ben böyle bir hezeyan yaşamadım. çünkü ben hiç seks yapmadım. ve bu arkadaşım olacak insan müsveddesi midemi yeterince bulandırmıştı. daha fazla dayanamayarak arkadaşıma anal seksten tiksindiğimi ve bir daha görüşmememiz gerektiğini söyleyerek ortamdan hızlıca uzaklaştım.

nedir arkadaşlar bu? nereye gidiyoruz biz? anal seks fetişistleri olan birileri bunu bana açıklasın.
yapmayanın bilemeyeceği, ancak ve ancak tiksinebileceği şeydir. KEdi ve uzanamadığı ciğer misali...
(bkz: mağdur)
doğru bi yaklaşımdır. zira soktuğun delikten çıkanlar pekde hoş değil.
bok atan kadınlar yapacak bir erkeğe, erkekler ise olayın kendisine hasrettirler.

(bkz: atma ziya din kardeşiyiz)
sikilen taraf olmanın verdiği tiksinti.
kuru kuruya yapnış insan uyduruğu.
yataktaki iki kişiden biri ben olmadığım sürece anal sekse karşı değilim! - charles bukowski
(bkz: boşversene dostum zevk meselesi kime ne bundan)
Hangi pozisyonda bulunduğuna göre değişebilen duygu.
(bkz: çay bahçesinde otururken konunun sekse gelmesi)
korkularını yenmelisin. ama şuna eminim sende ki bu korku o götü kaybetmene sebep olur. çünkü durduk yere çay bahçesinde normal sexten bahsetmek varken devamlı anal sexten bahsetmek hiç hayra alamet değil.
--spoiler--
yüce yaratıcı tarafından bahşedilmiş ve görevi gerekli besin ve enerjinin absorbe edilmesi ve atık maddelerin vücuttan atılması olan bir
--spoiler--

anüsten besinler absorbe edilmediği için dert edilmemesi gerekmekte bu olayın. En mükemmel tanım filan değildir yani. REktum denen yer prostat ile komşu olduğundan, buraya penis infiltre olduğunda ve periyodik & ritmik hareketlerde bulunduğunda; dünyanın en zevkli seksini yaşamış oluyor erkek kişisi. KAdınlar rectum vajen komşuluğundan ötürü zevk alıyor sanırsam. Yani sonuçta yapanlar varsa, bir bildikleri vardır dostum. hem kuran'da yazmıyor muydu 4 kadın alıp orgy yapın diye; işte sana buna gerek kalmadan seksten daha fazla zevk alabilmen için bir fırsat! daha ne duruyorsun?
böyle bir seks, insan doğasına aykırıdır. insan uydurması iğrenç birşeydir.

not: evet kız değil erkeğim.
(bkz: tövbe tövbe sahur vakti)
ters ilişkidir kesinlikle sapıklıktır böyle bi tercih yapmaya zorlayan ne olabilir ki?
(bkz: bu kadar kadın yanılıyor olamaz)

tööbe tööbe
akşam 23:24'ten beri sol frameden hiç inmeyen anal başlık. ne anal seksmiş arkadaş?
enfeksiyon kapma riski fazla olan seks türü.
sağlam zannettiğiniz bi birliktelikten sonra penisinizi çıkarttığınız anda tiksinebileceğiniz andır.
(bkz: kanal sekiz den tiksinmek)
(bkz: anal seksten dolayı hastalık kapmak)