bugün

Anal bekaret açısından bilinmezlik durumu. Hani bazı namus bekçileri diyorya işte bekaret şöyle böyle önemli diye. Ulan sen aldığın kadının bu açıdan bakire bile olsa , analdan verip vermediğini bilebilir misin. ? işte tamda bu noktada bu ucuz namus bekçilerine tokat gibi bir gerçeği vururuz. Evet.
Bekaret konusunda erkeklere tokat gibi çarpan bir gerçek. Bu konuya tam 69 gün önce Aydin oglu nicki ile değinmişim. Başlık bana ait okuyun bi.

Soru gayet basit aslında.

Senin aldığın kadının bekaretini sorgulayıp duruyorsun. Peki arkadan verip vermediği konusunda bir yöntem var mı delikanlı erkek !

Belkide vermiştir birisine önceden arkadan. The enstunt tent.
(bkz: erkek bekareti bilinmezliği)
entry burada.
Anal bekaret belirlenebilen bir durumdur. Rus bilim adamlarının açıkladığı yönteme göre kadının boku açık sarı ve kalınsa anal bakir değildir. Ben değil bilim söylüyor bunu.
Yani kızın bokunu incelemeden evlenmeye karar vermeyin.
Off kusup geliyorum bi dk.
buna kafa yoracağına teröre kafa yoraydın ülkede terör kalmazdı.
hadi onu çözdün diyelim oral bekaretini nasıl çözeceksin? kardeş kadının bedensel bekaretine değil beyin bekaretine bak oradan anlarsın orospu mu değil mi, her nikahsız sevişene orospu dersen bu mevzu havva anana kadar dayanır altından kalkamazsın...
Kabızlık sorunuyla orantılıdır.
(bkz: açılın ben geliyorum)
vur geç lan. ne bekareti amk yıl 2018 hala konuya bak.
- partnerde asıl kontrol etmen gereken zührevi hastalık mal deyneği ?
Bakire kız isteyen gevşeklerin bilmediği şeydir. Bütün erkekler genel olarak Anal ister. Bu konuyu 2 kere düşünün. Evet.
Erkeklerin asla bilemeyeceği gerçek. Kız bakire ama, ya arkadan verdiyse.

Bu da bakirelik diye tutturanlara yapılan kapak gibi tespit olsun. karınız önceden arkadan vermiş olabilir. Bakire arayanlara duyurulur.
bunca yıllık nörolokum senin gibi malını görmedim kardeş..
aynı durumu tersten okursak, kadının da erkeğin dibini dövdürüp dövdürmediği kadın için bilinmezdir. sen 100 kere dibini dövdürmüşsündür mesela ama evlendiğin kadın bunu bilemez.

(bkz: dibini dövdürmek)

ayrıca daha önce başlık altına sıçanlara bakınca dikkatimi çekti kullanıcı adının içinde "aydın" geçen göte geliyor sanırım.

aydin oglu
aydinoglu vertigas
aydinoglu 45
aydinoglu vontmarte
aydinoglu milanes
seninde arkadan verip vermediğini bilemiyoruz kanka! sanırım tam olarak bu, anal bekaret bilinmezliği. evet.
Vermişse vermiştir. Birkac defa arkadan verdi diye karalar bağlayıp ağlayacak degiliz ya. Olan olmus bir kere. Sikilmiş götün davası olmaz demiş uzmanlar.
Peki istediğin ne aq.

Bakireyle evlenmeyin cinsel ilişki yaşamış kızla evlenin mi demek istiyorsun bize?

Yani bakire ise anal yapmış, bakire değilse anal yapmamış mı olacak?

Bu mudur aq...
biz birinin yürüyüşünden oturuş kalkışından anlarız ne mal olduğunu anlarız uyanık keriz. yavaş salla uçmasın. ha acemidir saftır deneyimsizdir kandırırda bizede mi lolo. ayakta söker takar dolandırır kandırır ruhunu çalarız ruhun bile anlamaz. sana rektal tuşe yaptılarsa ha onu biz anlayamayız.
Evleneceğim ille de bakire olsun diyen erkeklere kapak gibi giren gerçektir.

Aldığınız kız belkide arkadan verdi oğlum. Nerden biliyosunuz.

Ben arkadan yaptığım birçok kızın düğününe gidip oynamış adamım mesela. Yes.
Bunu genelde malum kızlar yapıyor da şimdi direkt söylersem vahhabi artıkları dava açar. Anladınız siz.
(bkz: sümeyye)
Nesgayfe’nin dediği doğru, kadın yada erkek öne eğilir, 2 yanak ayrılır.
Anüsün üzerinde çukur varsa o yapmıştır.

Anüs açık görünüyorsa bayağı çok yapmıştır.
ümmetin en büyük dertlerinden biri. kim kiminle nerede ne kadar şaapmış.

sayaç takın milletin götüne de rahatlayın.
Eğer üzerinden geçen gerard butler ise bir bakışta anlaşılır. dimi?