bugün

Böylelikle Heykel ve büstlerin masrafının birazı karşılanabilir.
Desteklenmesi gerekilen bir kampanyadır.

50 tl olsa,En az 200 milyon tl gelirden bahsediyoruz.ama daha pahalı yapmak gerekir. Sonuçta dev bir müze,masraflarıydı vs.
görsel
bu yaşda bu zeka ilerisi yüce darwin muhafaza.

tanım : onun yerine camilerin masrafını orayı kullanalar ödesin.
Katıldığım önerme evet ülkeye bu kadar yük olan bir binanın masraflarını orada tapınanlar ödemeli evet hiç sevmediğim bir kişinin mezarının masraflarını neden ben ödeyeyim, bana ne ? Kemalistler ödesin.
(bkz: zeka patlaması)

ama patlamış ve hiç kalmamış o zeka. puff olmuş, duman olmuş.
hem feminist hem kürt hem de kezbanları topluca silkelim kampanyası.

tanım : kadevesinin dahil olması şarttır.
kes lan pis yobaz. anıtkabir sizin kirli rant hesaplarınızın konusu dahi olamaz. hatta artırıyorum git anıtkabire bunu orada söyle bakalım da ağzına sıçsınlar.
saygıyı para karşılığı gösteren it beyanı.
kardeşim o senin dediğin hac ya da umrede oluyor.
kabeyi görmeye gitmeden önce götündeki dona kadar para veriyorsun 2-3 taş atıp çevresinde 1-2 tur dönmek için.
ne güzel bir gece dedirtti bu başlık bana.

yine tüm orospu evlatları toplanmış.
Soygun size mahsustur. Kendi dininle karıştırma Kemalizmi. Bizde inanç turizmi yok. Para cukkalamak Kemalizm adına yolsuzluk, talan, bağış toplamak yok. Hadi şimdi git kabeye bin dolarlar bayıl aq bedevilerine.

Bu arada troll olduğunu biliyorum. Sadece karşılaştırma yapmak istedim.
Sanata müze gezmeye önem veren bir lider mezarının ziyaretinin paralı olmasını asla istemezdi. Bu tamamen kutsal saygı duyulan bir şeyi basitleştirme olur. Sevdiğimiz bir insanın mezarının ticari ranta çevrilmesi çok saçma. isteyen herkes ziyaret edebilmeli.

Bugün kabenin bu kadar basitleşmesinin sebebi de budur bence gözümüzde.
Siz Anıtkabir'i ziyaret edenlerin bedava belediye otobüsüyle oraya taşındığını, döner ayran ikram edildiğini mi zannediyorsunuz? Ha sizin yapmayacağınız şey değil orayı paralı yapmak. Neticede SATA SATA bir şey bırakmadınız. Yalniz bi anlaşma yapalım. Hani biz puta tapıyormuşuz ya Anıtkabir'den toplanacak paralara el sürmek yok. Siz putperestlerin hiç bir şeyini kabul etmezsiniz nasıl olsa.
siz ohale dua edin aq evlatları. bir gün elbet bitecek bu milleti hep evde tutabileceğinizi mi sanıyorsunuz? yaptığınız şerefsizlikler burnunuzdan gelecek.
Olması gereken islam ülkelerinin hac fonu kurmaları, Anıtkabire de paha biçilmemesidir.
Tuhaf bi cümle oldu ama neyse. .
Demem o ki, ey insanoğlu, oyuna gelme, kutsalınla oynatma!
Belli bir ücret koyulabilir ama sonuçta atamızın yanına gidip ziyaret ediyoruz. Para verip girmek bana biraz gereksiz geldi. Ben senede en az 2 kere gidiyorum anıtkabire
para ile mezar ziyareti de ne la..
camilerde ibadet etmek de ücretli olacaksa katıldığım fikirdir. aksi halde ben yıllardır gitmediğin cami ve orço imamlar için vergi ödüyorsam sende anıtkabir için ödeyeceksin anasını siktiğimin evladı.
kimse gidemesin diye girişi 1 milyon yapmazlarsa teflon değilim.
o zaman camilerde paralı olsun. kabul mü?
kabe mi lan bu paralı olsun?
evi arabayı satar yine gideriz. farketmez.
Demek ki kazanın dibini gördünüz artık mezar ziyaretlerinden para alınsın diyecek kadar düştünüz.
Allah'ın şartı hac için temizinden 30 bin lira para ödeyen siyasal islamcı isteği.

Paran yoksa ibadeti bile yerine getiremiyorsun.