bugün

hasta olduğunda, harç parasını yatırmaya gittiğinde paranın denkleşmemesidir efenim...
vize haftası yüzünden gidip saatlerce çalıştığım milli kütüphaneden çıktığımda 7. caddeden geçerken yanımdan corvette geçmiş olması ve o arabayı sürenin de taş çatlasa 20 yaşında olması.
konunun formata aykırı olduğunu düşünürsek ve bu sebeple silineceğini biliyorsak, bu konu sol frameden kaldırıldığı an konuyu başlatan kişinin vereceği tepkidir. işte "......... denilen anlar" tam da o andır.
Sevgidiğiniz kızla ayrı kulvarlarda olduğunuzu farkettiğiniz an.
Şimdi bu kızın karşısına geçip seni seviyorum dedin, reddedildin ya yazar..
Niye alındın, üzüldün ha?
Çıksan ne olacak lan cebindeki 2 lirası yol parası olan 4 lirayla?
ayakkabısı olmayan bir çocuk gördüğünde.
hoşlanılan erkeğin heteroseksüel olması.
sevdiğiniz kızın başka erkeklere güzel gözükebilmek için saçlarım kötü gözüküyor mu diye soru sorduğu andır. yaşadım sözlük kaldım öyle bu soruyu duyunca, hiç bir şey diyemedim kaldım öyle, mal gibi kaldım. şimdi bağıra bağıra söylüyorum sözlük. Amına koyayım ben böyle hayatın !
sevdiğiniz kızın başka erkeklere güzel gözükebilmek için saçlarım kötü gözüküyor mu diye soru sorduğu andır. yaşadım sözlük kaldım öyle bu soruyu duyunca, hiç bir şey diyemedim kaldım öyle, mal gibi kaldım. şimdi bağıra bağıra söylüyorum sözlük. Amına koyayım ben böyle hayatın !
sabah havanın sıcak olması üzerine ince bir t-shirt giyince havanın buza dönüşmesi. evet bu.
arkadaşlarla birlikte gidilen bi yerde alman usulü ödense bile götünüze girme ihtimali yüksek hesabı gördükten sonraki muhasebe yapma zorunluluğu; ''hasiktir ya, cepte para kalmadı yine.''
Sersefil bir şekilde bebekte otobüse binerken yandan bir porschenin içinde apaçi bir çocuğun görülmesiyle yaşanılan an.
haksızlıga uğradiginiz an.
saatin yeni bir saniyenin geldiğini gösterdiği her an.
bir yanda dilenen çocuk, bir yanda jipinin kapıları korumalarınca açılan hatun. işte o andır.
http://www.youtube.com/watch?v=7mU8s9TrKOU&feature=related su sarkiyi dinlerken vega dinledikten sonra gecirilen dakkilarda söylenilebilir.*
deniz yıldızı'nın başladığı an.
yanında karşılıklı çay içecek birinin bulunmadığını hatırladığın her an.
işe gitmek için sabah 8'de uyandığın andır.
toplu taşımada göz koyduğum koltuğun bir bayanın kapması.
tam da dertlendiğiniz bir anda facebook anasayfanızda 3 değerli(!) arkadaşınız beğendiği için eski sevgilinizin yeni sevgilisiyle birlikte mutluluk pozları verdiği profil fotoğrafını gördüğünüz an. hayatın değil de hay amına koyayım senin demek istiyorum özünde.
yalnızlığını doruklarda hissettiğin anlar.
elini attığın her şeyi kuruttuğun anlardır.
aynı sınıftan öğretmenlik diploması ile mezun olduğunuz arkadaşınızın şu anda ayakkabı boyadığını öğrendiğiniz an.

işte hayatın tam da anası s.kilecek bir andır.
yanlış kişilerin yanlış yerlerde olduğunu anladığın andır.
sevdicekten ayrılık anıdır. hakkaten afedersiniz de amına koyayım.