bugün

(bkz: ananda dinsizdi zaten)
Hz Muhammed'in kızına, karısına, annesine, bi de Rabia'ya hakaret eden iğrenç söz.
(#12568495)

erkeklere karşı yapılan her hakareti peygambere, kadınlara karşı olan her hakareti de annesi ve eşine yormak doğru değildir.
atasözü değildir.
genelleme içeren ve kısmen doğru olan atasözü.

peygamber?
kel alaka.

"istisnalar kaideyi teyid eder" fransız atasözü.
(bkz: troll çeşitleri)
siki olanın olduğuna göre, sorun yok...

kadın: gel lan memo, şurada halvet olalım!
erkek: olmaz hacer, benim sikim var.
kadın: tamam olum işte..
erkek: olmaz dedim hacer, aaa...
atasözü değildir.

olsa olsa ya bir ibne'nin ya da abazanlığı beynindeki hücreleri öldürmüş bir mahlukatın söylemidir.
(bkz: herkesin beyni olacak diye bir şey yoktur)
darbe yiyen liseli nin sinirli olduğu anda karşı cinse savurduğu sıradan dikkate alınmayacak cümleler öbeğinin bir tanesi.
annesini düşünmeden söylenen, ağzından çıkan kelimeleri düşünmeden sarf eden insancıkların söylediği söz(!) topluluğudur.
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)

rezillikte zirve yapmış edepsiz bir söz. atasözü olamaz.
bunu bir fıkra ile tanımalamak iyi olacak sanırım.

temele karısı bir gün "temel git kasabadan 5 kilo bulgur al" demiş. temel de kasabaya gitmiş bulguru alıp geri dönerken kaynanası ile karşılaşmış. kaynanası temel'e "temel benim amım önde mi arkada mı ? bilemezsen bulguru alırım" demiş. temel de "onda bilemeyecek ne var, tabi öndedir." demiş. kaynana domalmış göstermiş. "bilemedin. ver bulguru" demiş. temel de çaresiz vermiş bulguru ve tekrar bulgur almak için kasabaya gitmiş. yine kaynanasının evinin önünden geçerken "temel benim amım önde midir arkada mıdır? bilemezsen alırım bulguru" demiş. temel de "hehe arkadadır" demiş. kaynana eteği bi kaldırmış, bak önde, ver bulguru" demiş ve almış bulguru. temel de eve gitmiş karısı sormuş temel nerde bulgur diye.

temel de "senin ananın amı bi oraya bi buraya giderse biz daha çok aç kalırız" demiş.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
duvar kovuğundan çıktığını zannetiğim kişi uydurmasıdır, zira onu dünyaya getiren annesi de aynı kategoride yer alır.
annesinin amı olduğunu bilmeyen insan zırvası. bunlara baban anneni sikiyor desen ağlar zaten.
(bkz: halamın taşşakları olsa amcam olurdu)
bilimsel ve kanıtlı izahı için;

(bkz: castration anxiety/(#10914350))
'senin anan bacın yok mu ağaç kovuğundan mı çıktın orospu götveren'dir yazılsa cevap niteliği olduğundan kaldırılacak ve trolling'e feed edecek başlık.
doğru önerme. meseleye cinsel açıdan bakmıyorum. kadınlar tek kurşun sıkmadan canınızı alırlar..
iddialı bir söylem. fırooğyd kadar cesur ama onunkiler kadar gerçek mi derseniz hayır.
Bu cümleyi hangi mantığa dayalı denildi bilinmez ama birazda haklılar gibi.
güncel Önemli Başlıklar