bugün

Radyolarda yeni şarkılar arasında gösterilen ve beni ayrıca bir neşelendiren This is the life adlı şarkıyı söyleyen hatun kişi. Aslen ilk single'ı değilmiş lakin gözümüze ilişmemiş demek ki. Kendisi 1987 doğumlu bir iskoçmuş. Travis and The Libertines den etkilendiğini ifade etmiş. Ben biraz da Cranberries havası da sezdim.

Gitarım elimde, özgür kızım ben gibi bir tarzı var. Kendisine müzik hayatında başarılar diliyor ve This is the life şarkısını arka arkaya winamp'ta dinliyoruz.

Ayrıca web sitesi:
http://www.amymacdonald.co.uk/
Ewan McGregor hastası kişilik.
http://www.dailymotion.co...ld-this-is-the-life_music
iskoç aksanı garip şekilde insanı bağlayan this is the life şarkısı wmp'de dinlenmekten 5 yıldızı kendi kendine hakkettiğini düşünmüş, 87 doğumlu taş gibi hatun. sesi dolores o riordan'a inanılmaz benziyor.
doğal ve etkileyici bir ses tonuyla this is the life adlı harika şarkıyı seslendiren şarkıcıdır.
(bkz: this is the life)
sadece run şarkısı için bile sevilmesi gereken müzisyen. öyle bir söylemiş ki her sabah güne başlarken bir doz alınmalı. sesi sizi alıp götürür bu diyarlardan başka yerlere. geleceği çok parlaktır, şimdiden not edelim buralara.
caledonia adlı şarkısını her dinlediğimde hüzünlendiren kişilik.
this is the life adlı şarkısını her dinlediğimde hüzünlendiren kişilik.
çok güzel hatun. benimle 1 saat çay içip muhabbet etmeyi kabul etse burdan iskoçya'ya kadar koşarak kadar giderim, o derece hayranım kendisine.
(bkz: amy macdonald)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.