1. 1.
  Adını pek duyuramamış abdli oyuncu. sanatın her dalına azcık bulaşmıştır. iki kitap yazmıştır, albüm çıkartmıştır ve bazı diziler ve filmler için müzik bestelemiştir. interstate-60 filminde azgın bir dişi rolünde otobanda başkarakterimizin karşısına çıkar seksi dar mini eteğiyle.
  ... diyonsos
 2. 2.
  80'lerin sonunda 90'ların başında çocuk olanlar için pembe ranger olarak anılan insan.
  yerini sarışın catherina'ya bırakmadan önce, pembe ranger'lık görevini üstlenmiştir. bu dönem o zamanlar yeşil ranger olan tommy ile aşk yaşamış, ancak başka bir okula gitmesi sonucu önce görevi sonra tommy'i bırakmıştır. bu rol üzerine öyle yapışmıştır ki internette aratırsanız hala "original pink ranger" diye hatırlatılır kendisi.
  şimdilerde 40 yaşına yaklaşmış olması çok ilginç geldi bana. boyu acayip kısa olmasına rağmen sevimli bir kız olarak, dönemin erkek çocukları için ilk ergenliğin hayallerindendir. diğeri için (bkz: melissa joan hart)
  1 ... regulus
 3. 3.
  çocukluğumuzun power rangers'ının biricik kimberly'si. pembe ranger. hem dizide hem gerçekte jimnastikçi idi. dizi senaryosuna göre "jimnastik okulu için/yarışması için bilmem nereye gitmek için" diziden ayrılmış, bizi boynu bükük bırakmıştı. özel silah olarak oku vardı bunun. tommy'nin (yeşil / beyaz ranger - jason david frank ) manitasıydı. trini'ye nazaran daha çok yer etmiştir hafızalarda.**
  1 ... sonkuzu
 4. 4.
  pembe power rangermış bu kadın. ismini yeni öğrendim daha. o zamanlar taş hatunmuş lakin -zaman- ın acımasızlığı. pörsümüş son yıllarda. halen iyi kötü filmler de oynuyor imdb'nin dediğine göre.
  ... atid
 5. 5.
  amy jo johnson
  ... jimmy tudeski