bugün

yakında çıkacak korku oyunlarından bir tanesidir. pewdiepie'ın 40 dakikalık oynadığı bir demo video'su var youtube'da. ben oynayamayacağım için sadece izleyeceğim, bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=ihsqEbaM3S4
Şu an beni tırsım tırsım tırstıran oyun. Bebek olmak hiç bu kadar zor olmamıştı.
Korkunç olmayan korku oyunu, bebeklik simülasyonu.

Örneğin yavaş yavaş konuşup gözlerinizi belerterek çocuğa doğru eğiliyorsunuz ya, yapmayın lan onu bayağı ürkütücü. Ehehe şaka bir yana, oyunun hikayesi doğum günümüzde hediye edilen bir ayıcığın bize yol göstermesi ile elbise dolabımıza girip, uzun ve karanlık bir yolu keşfetmemizle başlıyor. Devamında geceleyin biri ayımızı yanımızdan alıyor ve büyük bir gürültü ile beşiğimizi devirip gidiyor. Biz de Ayımızı kurtarıp yola Koyuluyoruz. Ayıcığa sarıldığımız zaman ayıcık ışık saçarak karanlık yerlerde ilerleyebilmemizi sağlıyor ancak Ona sarılırken nesnelere müdahale edemiyoruz. Outlast'teki gece görüşü gibi düşünebiliriz. 4 adet steam başarımı içeriyor, başarımlar oldukça basit. Her gördüğünüz müzik aletini kurcalayarak iki başarımı, odadaki lobutların tümünü devirerek birini ve Oyunu bitirerek de son başarımı KazanıyorsunuZ. Bölümlerden biri aşırı derecede slenderman'e benziyor. Hatta slenderman seven herkesin oynaması gereken basit ve keyifli bir oyun diyebilirim. Atmosferi aşırı güzel, grafikler gayet iyi, hikâye güzel, 10 üzerinden 8.

görsel

görsel

Among the sleep'ten lgbt desteği: görsel

Pijamamız pazardan, allan korusun, evet: görsel

Arkadaşıma yapmıştım ama benden tüm fatihlere gelsin * : görsel

Not: son görseli denemeyin en az 1 saat.