bugün

Rusya'nın , Amerika'nın 5 başarısız denemesinden sonra, ilk denemede başarıya ulaşması ile belki de olabilecek durum.
yalandır. gerçektir. ne fark eder. şu an bildiğim tek şey var, o da bizim ev google earth'ten çok garip görünüyor. ona göre.
(bkz: komplocu türk gençliği) * *
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)
(bkz: sen çık biz merdiven yapacağız alttan)
abd'nin tipik oyunlarından biridir, doğru olması muhtemeldir.

bana da bilgisine çok saygı duyduğum bir hocam söylemişti, mantıksız da değil hani.
ayda nasıl olupta rüzgar oluştuğunu ve bayrağın dalgalandığını akla getiren yalandır.

http://www.gazeteler1.com/resimler/ay4.jpg
bence şundan daha inandırıcıdır:

(bkz: hz muhammed in ay ı böldüm iddiası)*
babamın da ısrarla söylediği bir şey. çıktılar baba, adamlar neler yapıyorlar, o yalansa bile çıkarlar gider gelirler iki dakkada diyorum. şimdi bile gidemiyor onlar, 40 yıl önce nasıl gidecekler diyor. yapılmış 10 madde de epey bilimsel.
kazanan türkiye olsun. *
dünya tarihine geçen yalan. esasen stüdyoya inmişlerdir gelinde bunu amerikan halkına izah edin.
soğuk savaş döneminde uydurulduğu söylenilen yalan. işin özü kısaca şöyledir. Soğuk savaş bütün şiddeti ile sürerken Sovyetler Birliği'nin Vostok serisi uzay araçları ile Uzay'a ilk insanı göndermesi (Yuri Gagarin) ile başlayan arka arkaya başarıları dünyada büyük sükse yaratır. Bunun üzerine Nasa harekete geçerek bu başarıların üzerini örtecek büyük bir adım atmak zorundadır.

Rivayet odur ki Uzay araştırmaları sonucu fazla gelimemiş olan Amerika kurduğu özel bir stüdyoda Ay'a inildiği izlenimi verir. Böylece Sovyetlerin bütün uzay başarıları tek çırpıda silinmiş olur ve sovyetlere karşı kesin bir zafer kazanır. Buna karşılık sovyetler 70'lerin başında MArs'a adam göndermeyi düşünür fakat çok maliyetli ve tehlikeli olması nedeniyle bu projeyi iptal ederek uzay istasyonu projesine yönelir.
amerikalıların bu teknolojide aya gitmemiş olması tuhaf olurdu. yalan olan, aya ilk ayak basanın neil armstrong olmasıdır.
yalan olsa bile* öyle görünüyor ki tüm dünya bu yalanı yemiş.