bugün

fazla doğrucu yazar. saygılar.
o şimdi asker. * * *
manyak mıdır nedir anlayamadığım şahıs. dengesizlere karşı özel ilgisi mi vardır nedir. ruhsal açıdan hasta olanlarla fazla uğrasmasını tavsiye etmediğim yazar. buralarda zaten yokum. ***
erdal beşikçioğlu'nun barda filmindeki rolü.amcoğlu ayağımı kırdı orospu çocuğu !
(bkz: emmolu)
(bkz: #14854606)

amcaoooolu sağlam çıktı. cinsiyet mi değişsek ne etsek?
an itibarıyla, kendi deyimiyle sidik yarışına girmiş yazar. * * *
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: kıl yazar)*
tdk sözlük kalıplarına sığamamış özgür insan. 'amcaoğlu' cidden pek kurallı kalırdı. *
hayır, arkadaş nick altıma, brecht tarzı bir dialogla katkıda bulununca tutamadım kendimi. övmek istedim onu. çok iyi bir adam o. süper bir nicki var, şukela entryleri havada uçuşuyor.

birkaç yıl gecikmeyle; hoş gelmiş kardeşim. *
bir günde 20 entry girip herkesi şaşırtmış olan yazar. *
"emmoooolu" nun yerini tutamayacak pöykürme, haykırma, sağanaktır.
#1325793 entrysi ile yaran 2. nesil yazar.
galatasaylı olup ,tekrar fenerbahçeye dönen allahsız yazar.*
(bkz: şenlikte hatunla tanışmak)
(bkz: raspberri)
(bkz: mundar)
(bkz: yengeç)
bu akşam beni arayıp bursa'daki zirvenin yerini sormuş adam.
gerçekten isteyip de katılmış yani adam, çaba sarf etmiş.
"bir bakalım bakalım ortama, nasıl?"cılardan değil yani.
bir de we/pes'te iddialı imiş, bir gün onla oynama lütfunda bulunabilirim gerçekten iyi olduğunu düşünüyorsa.
14.mayıs.2006 tarihinde saatler 21:45'i gösterirken gözünden yaşlar akan, aynı tarihte galatasaray'a transfer olsada aradan 2-3 ay geçtikten sonra yeniden fenerbahçe sempatizanı olan 2. nesil terbiyesiz yazar.

galatasaraylı olduğunun kanıtı için;
http://www.youtube.com/watch?v=2lQUvBbCr38

ayrıca kendisi mucittir. kendi geliştirdiği bir tezgahla pes ve we'de hemen her maçta hakemleri satın almaktadır. şimdiye kadar normal, adam gibi, delikanlı bir gol atamayan dünya üzerindeki tek ps2 oyuncusudur.
kenarda köşede bir entrysine denk geldiğim, entrylerine baktığımdaysa ilk 10 entrysinin bkz, toplamda da zaten 30 entrysinden 2-3 tanesinde bkz içermeyen entry gördüğüm, '' biz 85 tanım kastık anca yazar olduk, sen nasıl 10 bkzla yazar oldun? '' dedirten ve beni dumura uğratan yazar.
ikinci nesil yazar adayı. yaratıcı bir nick.