bugün

500 entry den 5 entry hatalı girmişim bumu benim caylaklık suremi iki hafta yapan bravo 2 hafta 2 neden bir iki hatalı entry icin sureniz uzar yada silinirsiniz diyosunuz 2 haftadır entry girmiyorum daha ne kadar beklicem bole deyip işaret ettigin entry artık gına noktasında yazıldı 2 hafta caylaklık nasıl olur ki bir iki entry yuzunden ne bekliyosun iki sene mi caylaklık yapayım 500 entry girmişim hatasız formattan bahsediyosunuz biliyorum formatı yazı yazmadan entry girmeden nasıl format sindirilir caylaklık bir cezadır mahrumiyettir bir şey ogretmez sadece ders alınır format caylakken ogrenilmez bilgisayar kullanma klavuzundan mı ogeniliyo belli bi seviyedeym zaten ama siz moditler gordugum kadarıyla cokmek uzeresiniz yeni moditler edinin resmin butununu goremiyopsun zall ozellikle bana yaptıgın yorumdan bunu cıkardım rahatla biraz alın bu entry de size ders olsun iletişim butonu yok ben ne yapayım derdimi bi şekilde dile getirmem lazım sesimi cıkarmıyorum 1 ay caylaklıktan cıkmayorum şimdi uyelik gidecek ama sorun degil nasıl olsa size gore haksız biziz.