taze sikilmisi makbuldur.
(bkz: sozlukteki turkce harf sorunsali)

edit: başlık başa kalmış gençler, yoksa ben böyle başlık açmam..
ekşiyle tatlı arası tada sahipmiş efenim kendileri. giriş çıkışı kolaylaştırmak adına kayganlaştırıcı etkisi vardır. o sulanma olmadan ilişkiye girmeye kalkmak tahriş ve tahribatlara yol açabilir...
eğer ki vajina içerisinde yaralar, bereler, kesikler, çürükler, iltihaplar var ise attırık gibi salgılanır. gerisi tereddütlü günlere işarettir.

(bkz: kibar ol lan öküz)
varolan sudur.

am suyuna karşı arkadaşları evlendiklerinde görücem ben.
bir tür sudur.
(bkz: buram buram abazanlık kokan başlıklar)
(bkz: cytherea)
(bkz: klojen)
su olmadığı takdirde orucu açmak için kullanılabileceği beyaz hoca tarafından caiz gösterilmiştir. çölde susuz kalınca da içilebilir.
belli bir tadı yoktur. ama kokusu vardır.

(bkz: am suyuyla ayran yapmak)
litresi hakiki zeytinyağının litresinden pahalı olan, turnusol kağıdına bandırınca bazik çıkan, kuvvetli bir balgam sökücü.
tuzlu bi tadı olan.
(bkz: am suyu ile yüz yıkamak)

tanım: ereksiyon başlangıcı sırasında "am"dan salgılanan zevk suyudur. kaygan olmasından dolayı cinsel ilişkiyi kolaylaştırıcı etkisi vardır.
niyeyse bana sürekli nane aromalısı denk gelen su.
baharatlı, ekşi, nane aromalı gibi çeşitlerine denk gelinebilir.
eğitim seviyesi arttıkça vajinal sıvı halini alsa da her türk genci için o mahallede kalkanların indiği yerde am suyudur.
(bkz: bir nestle değil)
hoştur, naiftir.
bir kuyu suyu değil.
(bkz: am suyuna çorba)
orjinali beyaz renktir, boşalmadan veya tahrik olmadan sonra gelir. bildiğimiz su değildir kıvamlıdır.
anlatılmaz yaşanır.
gereklidir. ilişkiyi kolaylaştırır, hazzı yükseltir.

(bkz: suyundan da koy)
nar suyu, havuç suyu, elma suyu vb. sulardan sonra denemekte fayda olduğuna inandığım sudur.
(bkz: squirting)
dokusu tiner gibidir. hem kaygan, hem sert gibi...