bugün

evlenilesi kadındır.
erkeklerin hayalindeki kadın tipidir. ancak örneğine henüz rastlanmamıştır.
bir benzeri daha bulunmayan, cinsiyeti olmayan varlıktır.
bambaşka bir açıdan bakarsak, ruhunu kapitalist düzene satmamış kadındır. şükeladır.
alışverişten nefret edip birde üstüne iki domates bir baş kuru soğandan iskender kebap yapabiliyorsa bütün malım mülküm ona feda olsun
aksinin bulunamadığı kadındır.
üretim hatası olma ihtimali yüksektir. ya psikolojik sorunları vardır, ya çirkindir kendine birşey yakıştırmıyordur. muhtemelen bu kadın aslında alışveriş sırasını sevmiyordur. yürü, dolan, giy-çıkar, yorul, bunlar ona göre değildir ve bu kadın kesinlikle internet üzerinden kartla alışveriş yapıyordur. ya da çok zengindir mağazalara girip veya telefon açıp, belirttiği ürünleri araçla evine gönderilmesini talep ediyordur. ödemeyi de kapıda yahut internetten yapacaktır.
varsa öyle bir kadın hemen nikahı basacağım...
oo süper tam kafa denilip sonradan hiç beğenilmeyen kadınlardır. çünkü erkekler kadınlar için "onları anlayabilene aşk olsun. şunu yapınca ne buluyor ki bunu yapınca ne anlıyor ki. bu kadınlar da hep boş şeylerle uğraşıyor. bunlar bizi öldürürler hacı"... şeklindeki erkekler arası muhabbetlerine bayılıyorlar. bu yüzden ne kadar öyle değil deseler de siz inanmayın ki kadınlığın acımasızlığından uzak kadınlar gerçekten sevilsin...
(bkz: travesti) o da kesin erkeklikten kalma tek yanıdır. *
arasanda bulamayacağın kadındır.
kadın değildir. ya erkekten dönmedir ya da dönecektir.
kadın mı diye bir kontrol edilesi varlıktır.
error 404 found.
yoktur öyle bir kadın. erkeklerden de alışverişi sevmeyen yoktur. zevklidir çünkü. ama dozunda olacak, ihtiyacın varsa bir iki mağaza gezeceksin, yoksa da zorlamayacaksın, yok moralim bozuk, yok rahatlamam lazım, boş laflar bunlar.
(bkz: devir tasarruf devri)
bunca yıllık yaşantım boyunca sadece bir tane tanıdğım bir kadındı. şirin mi şirncik güzel biriydi. hep onunla dolaşmak zorunda kalsam, hiç bir zaman sıkılmazdım sanırım.
çabuk karar veren ve tez canlı olan kadındır, mağaza mağaza dolaşıp bir çok giysi denemekten hazetmez.
baş tacı tapılmalıdır. *.
" bir kerede büyük takımlarla değil orta seviye takımlar ile yapalım daha zevkli oluyor." diyebilen kadındır. ve ekler de " ya ama oyuncu performansıda random olsun böylece tam kapışırız."
görülmesi çok zor bir durumdan ibarettir.
alışveriş merkezlerinde senelerdir çalışan, artık içine böööğğğğ gelmiş kadındır. hiç kimse beni iş haricinde bir alışveriş merkezine sokamaz.
aa ben!

rahatına düşkün bir kadindir.
bıkmıştır. belli bir zamandan sonra mağazalara girmek, kıyafet denemek, alıp almamaya karar vermek gözünde büyür. en kolayı hiçbirşey almamak.
eli ayağı düzgünse akli dengeside yerindeyse evlenilmesi gereken kadındır.
google da arasan bulamayacağın kadın türüdür.