bugün

(bkz: tespit yapmış gene kamil)
(bkz: altıncı nesil çok pis yazar)
Amelece bir serzeniş daha. burda yapılmışı var:

(bkz: altıncı nesilden seçme entryler/#5238910)
"almanya yenilince biz de yenik sayıldık" mantığındaki bir malın düşnebileceği bir durum, bir nevi bir imla özürlüsü altıncı nesil yazara iki laf edince 2000 yazarlık nesli ayar manyağı yapıyor olmak..

ben da/de bağlacını ayrı yazmayı bilmeyen ikinci nesil yazar da gördüm ama "hobaa bu eskiler mal oğlum ezelim ezelim" diye böğürmedim, nazikçe mesaj attım ya da gammazladım..

herkesin tarzı farklı tabi saygı göstermeliyiz, yine de iyisiniz he..

edit: imla
(bkz: ayar verdiğini sanmak)
+bu gün 16 haziran 2009 bu gün de, yarın da, ondan soraki gün de...
-ne diyorsun sen altıncı nesili?
+ünlü düşmesi diyorum yakışıklı.
-evet ben de onu diyorum.
+evet...
-evet...
(bkz: altıncı nesilin beşince nesile ayar vermesi)
(bkz: saat 1 de taksim meydanında olun kavga var)
sölükte bile belli kutuplaşmalar yaratan insan tipinin açtığı başlıktır.

zaten bu ülkeyide bu kutuplaşma sevdası bu hale getirmedimi kürt-türk sağcı-solcu alevi-sunni falan-filan.

sözlüğüde altıncı nesil beşinci nesil diye birbirinden ayırmak acaba ne kadar akıla mantığa uygun.

bırak sen sözlüğü sen beyin kapasitesi olarak bu dünyada kaçıncı nesildensin önemli olan o.

böyle yaparak darbe ortamı yaratırsın sözlük 30 yıl geriye gider.

olaylara karışma.
ayıptır.

ayar yediğimiz yetmiyormuş gibi bi de skiliyoruz.

ayarı yemiş spoylır
ya ben ayar manyağı yapmıyorum, yapanlara şahitlik ediyorum diyorum, neden vuruyorsunuz ya
ayarı yemiş spoylır
(bkz: bu kafayla çok zor)
(bkz: bu havada olmaz)
(bkz: aç tavuk kendini arpa ambarında zannedermiş)
"yapanlarda bir pişmeden yanma durumu olduğu kesin. bunun tek adı var hamaset." denilecek eylem.
(bkz: ayar yoktur genelleme vardır)
(bkz: kime göre neye göre)
ulan değerli romalılar,

şu başlıkta bile, tek cümlelik karşı ataklar dahil olmak üzere, kaç tane hatalı entry olduğunu sayıp da mesaj olarak bildirebilecek altıncı nesil yazarlara üç günde toplam üçyüz artı oy vereceğimi beyan eder, klavyenize temas eden bütün parmaklarınızı öpüp başıma koyarak giderim.

best wishes.
veni vici vokke. * *
(bkz: anne ben manyak oldum)
yazık günahtır.

bir de böyle saçmalayıp altına da "ya ben sazan avı yaptım" kıvırmacıları var. allah kurtarsın.
çobanla benim oyum niye eşit diyen zihniyetten çıkar ancak böyle bir cümle.

akıllı olun akıllı
damacanayla masturbasyon yapan sucu kadar aklınız olsa asıl ayar manyağının sözde bilgi kaynağı olan sözlüğümüze en son gelmiş nesille ilgili saçmaladığınız şeylerin sözlüğün mına koyduğundan habersiz-miş gibi davranan yazarcıkların olduğu anlaşılır, anlamayın tabi sizden bunu bekleyen de yok.
(bkz: ayarımı boşa harcamam bebeğim) *
(bkz: nesilcilik)
(bkz: Bir kaç ay önce üye oldum götüm kalktı)