bugün

uydurma haberleriyle ünlü fotospor gazetesine yardımcı olmak amacıyla verilen haber fikirleridir.
örnek vermek gerekirse:

"ronaldinho fenerbahçe'de.
brezilya'nın en ünlü futbolcularından ronaldinho 5+1 yıllık* sözleşme imzaladı. başkan aziz yıldırım imza töreninde 'dünya'nın bütün yıldız oyuncularını fenerbahçe'ye toplayacağız. sırada john terry, frank lampard, kaka ve messi var' şeklinde konuştu.
ronaldinho fenerbahçe'den yıllık 40 milyon dolar alacak"

yada

"beşiktaş, jose mourinho ile resmen anlaştı.
ünlü portekizli teknik adam, beşiktaş kulübü ile anlaştı.
jose mourinho, yıllık 20 milyon dolar alacak. ayrıca sözleşmesine 'yıllık 10 çift türk malı ayakkabı, 20 adet damat tween takım elbise verilmesi' şartını da koydurdu."

gibi.
- galatasaray dunyanin en zengin klubu.
(bkz: ronaldinho etoo lampard kaka messi rooney fenerde)
sabri boğa mı oluyor?

sabri'ye real madrid kancası... beckham'ın amerikaya gitmesinden sonra duran topları kullanacak bir beyin arayan ispanyol kulübü yöneticileri "sabri'ye hayran kaldık onun için tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız" dediler.
sabri ise madrid'li yöneticilere teşekkür ederek "gönlüm manchaster united'da onlarla anlaşamazsam real madrid ile masaya oturabilirim" dedi.
galatasaray olympic lyon'un fas asıllı yıldız forveti kareem benzema ile anlaştı. alınan bilgiye göre galatasaray futbol şube sorumlusu adnan sezgin yıldız oyuncuyu "benzemaz kimse sana tavrına kurban olayım" şarkısını söyleyerek ikna etti.
bursaspor aimar'ı istedi...
teknik direktör samet aybaba " evet onu istedik juninho olmazsa onu bursaya getireceğiz" dedi. beri yandan * bursayı gezen tangocu "şehrin tarihi dokusundan çok etkilendim gelmeye hazırım" dedi.
owen galatasaray'da!!

newcastle united'ın yıldız golcümichael owen şampiyonlar ligi hayalini gerçekleştirmek için galatasaray'a gelmek istediğini açıkladı. Eski takım arkadaşı harry kewell'dan istanbul ve galatasaray hakkında bilgi alan 28 yaşındaki yıldız futbolcu "türkiye ligi çok sayıda yetenekli ve genç oyuncunun olduğu gerçekten heyecan verici bir lig.. galatasaray'ı yıllardır takip ediyorum ve bu sene de şampiyonlar ligi'nde oynayacaklar. Arda'yı çok beğeniyorum." dedi ve transfere yeşil ışık yaktı. Kevin Keegan'la yıldızı bir türlü barışmayan Owen, "prensipte şartlar uygun gözüküyor. neden olmasın?" dedi. Adnan Polat transferi bitirmek için çarşamba günü Newcastle'a uçacak ve Newcastle United'lı yöneticilerle masaya oturacak.
ancelotti şimdi de deniz barış'a el attı...

kadrosunu shevchenko, ronaldinho, flamini, zambrotta gibi dünya yıldızlarıyla yenileyen ac milan deniz barış'ı kadrosuna katmak için kollarını sıvadı. italyan corriera della salla gazetesinin haberine göre milan bu transfer için 2 yol düşünüyor. birincisi bonservise 40 milyon euro ödemek. ikincisi ise gattuso, pirlo, pato 3lüsünün en az 2 sini vermek üstüne bir miktar para vermek.

olayı öğrendikten sonra soluğu deniz'in yanında aldık. işte şok edici sözler....
milli takım kaleci sorununu çözdü..

imparatore fatih terim, 2010 dünya kupası elemelerinde volkan demirel ve rüştü'nün olası kötü performanslarını önlemek adına gerede'de ki kampa siirt koy hizmetleri kaleci oyuncusu abdullah ı davet etti. abdullah'ın kelecilik konusunda iki kaleciye hikayelerini anlatacağı ve saha kenarından iki kaleciye destek olacağı açıklandı. alınan bilgilere göre, abdullah otobüsle siirt'ten dün akşam 21.30'da ayrılarak gerede'ye doğru hareket etti.
başkanım bizi al.

real madrid'in tüm oyuncuları dün madrid meydanına çıkıp deklarasyon yayınladılar. sadece fotospor'un belgelediği deklarasyonda konuşan raul gonzalez aziz yıldırım'a tüm takımı alması için yalvardı. aziz yıldırım'ın olaya sıcak baktığı söylendi.
uzun boylu forvet arayışlarını sürdüren fenerbahçe futbol kulübü, aradığını nihayet buldu. fenerbahçe yao ming'i resmen istedi. yao'nun bu teklife hasta sidiği gibi sarımtrak baktığı sızan dedikodular arasında. bu oyuncunun transferi ile ilgili şimdilik tek engel eşi. bu transfer haberini duyan nöbetçi golcü ise, üzgün bir şekilde nöbet yerini terk etti.
akçaabat sebatspor başkanı güven hacısalihoğlu, fransız yıldız zinedine zidane'ı sonunda futbola döndürmeye ikna ederek 6+2 yıllığına imzayı attırmayı başardı. transfer hakkında yalnızca fotospor'a konuşan zidane, 'buraya geldiğim için çok mutluyum, süper lige yükseldikten sonra şampiyonlar liginde real madrid'le final oynamayı çok istiyorum' dedi.

başkan hacısalihoğlu, şöyle konuştu:

son olarak marco van basten ve alan shearer'i aldığımız için, yabancı kontenjanında sıkıntı yaşamaktayız... sıradaki hedeflerimiz rıdvan dilmen ve selçuk yula'dır.

(bkz: bol keseden atmak)
kayseri'den psg'ye bsg
uefa kupasındaki temsilcilerimizden kayseri spor paris st. germain'i deplasman'da 3-1 ile geçerek gruplara kaldı.
ayrıca: (bkz: monacoduk)
(bkz: beyler bakın bunun adı top)*
guiza hamile kalmayı planladığı için futbola 2 yıl ara vermek istediğini açıkladı.

(bkz: ohaa)
(bkz: frank lampard adanaspor a göz kırptı)
(bkz: düzcespor adriano için düğmeye bastı)
(bkz: eses in 2 05lik kalecisi ivesa ya lakers kancasi)
thierry henry, çerkezköy belediyespor başkanı sütçü kazıma, "başkanım beni alın" dedi.
messi sürprizi!!!
hacılar erciyesspor arjantinli yıldızla 5 yıllık mukavele imzaladı...
ronaldo arsenal'e

brezilya ligi takımlarından juventude'nin 35 yaşındaki genç forveti ronaldo dos santos moreira, arjantin ligi takımlarından arsenal sarandi ile 9 aylık sözleşme imzaladı. çocuğun cinsiyetiyse 1 ay sonra belli olacak.
...maldonado ya servet...
fenerbahçenin şilili oyuncusu maldonadoya dünyaca ünlü barcelona kulübü talip oldu. Guardiolanın verdiği listede ilk sırada yer olan yıldız oyuncu hızı, top tekniği ve sürpriz golleriyle ünlü.
milan maldini'nin boşluğunu baki mercimek'le doldurmak istiyor

takım kaptanı maldini'yle sezon sonunda yollarını ayıracak olcan milan'da savunma için yeni isim arayışları başladı. önce gençlerbirliği, ardından beşiktaş'ta başarılı bir performans göstererek ankaraspor'a transfer olan baki'ye önümüzdeki sezon için milan'dan teklif geldi. baki ise "yıllarca avrupada top oynadım, ajax alt yapısında yetiştim, ama türkiye'deki ortamı orda bulamıyorum, ankara'dan ayrılmayı düşünmüyorum" dedi. milan'ın onursal başkanı silvio berlusconi'nin recep tayyip erdoğan aracılığıyla melih gökçek'e yeni bir teklif yapması bekleniyor.
(bkz: fener istediği her oyuncuyu alıyor)
(bkz: evet babayaro yu alıyor)
(bkz: babayaro yu almak)
ve sonunda beklenen oldu:

milan cimbom' da! *
''tsubasa yaptığı son açıklamada 'doğuştan fenerli olduğunu açıkladı ve başkanım beni al dedi'. transferini yaklaşık 3 dakika'dır yalanlamayan fenerbahçe yönetimi sessiz kalmayı tercih etti. yakın bir kaynağa göre feneriumda 5 milyon adet tsubasa forması stoklamıştır.''