bugün

yedinci nesil bir yazar. sözlük formatı için biraz daha kaş göz yarması gerekiyor. olacak olacak.
bırakın koşuştursun sözlükte.
bir başka forum nickli yazar. üzülme dostum benimki de forum nicki.
55 karakterli başlık açmış yazar. tebrik edilesidir. sözlüğün chuck yeager'ıdır.
sözlüğü sikti.
100 karakterli başlık açmış yazar. saygılar sunuyoruz burdan.
59 karakterli başlık açan yazar. moderasyon ayrıcalıklı davranıyor. belgelerle gelicem.
bir yazar.
forum nickli yazardır .
ayrıca oha :
(#11090001)
faturalı hat kullanan yazardır.
ülkücüysen * tayyipçiysen :( kemalciysen :O oyu ver görelim .korkma cevabı açıklamam.
(bkz: beyler siz karışmayın o atar oyunu)
tanıma gel. (#11093672) başlık ibrahim tatlıses. tanım hakkında son haberleri geçen şarkıcı.
(bkz: #11119608)
kendisi çok şahane bi insan. nerden biliyorsun dersen aha burdan biliyorum:

(#11611255)

evet aga, kırmızı ışık o. doğru bildin, zehir gibi akıl var sende. yalnız gece gece uğraştırma beni. başlıktaki inanılmaz mantık hatasını bulmuşsun, artık sessizce gidip yatabilirsin. benim gibi fanileri görmezden geliver. alperen mi? anaaaaaam!
5 x (4 + 4) = 40 yapar
(#14096384) alkışlanasıdır. pkk ve yandaşlarının iki yüzlülüğünü net bir şekilde sergilemiştir.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
(#16613391) entrysiyle bana tarihi ayar veren yazar.
takipcinim olum senin, seri eksi oy veren ib.. dur lan nabıyorum.
(#16842468)

hala gülüyorum. *
kardes altıma sıçtım yemin ediyorum. * orijinal mesajlarını eksik etme benden kurban olurum. *
1 mayıs ile ilgili açılmış başlıkların altına entry girip bu başlığı ben açtım, sen değiştirip farklı bir şekilde açmışsın der gibi
bakınız veren yazardır. azmi hoşuma gitmiştir. tebrik ediyorum

(bkz: #19544094)
görsel
turkcell'le olan ilişkisini sol frame'e taşıyan yazar, saygılar.
sözlükte ısrarla 444 lü numaraların başlıklarını açıyor.
http://www.turktelekom.co...-Servis-Numaralari/tarife
sözlüğün google üzerinden aranılabilirliği için çalışan yazar.

örnek:

görsel