bugün

ismet inönü ile beraber bu dönemdeki türkiye siyasi yelpazesinin nedenidir. kendisi bu topraklarda milliyetçilik din olmadan olmaz demeseydi, inönü demokrat partinin halka açılmasını yanlış anlayarak hiç olmadığı halde sosyalist bir siyastin tohumlarını atacak ortanın solu insanlık yoluna giden süreci başlatmasaydı bu gün milliyetçiler ile atatürkçüler arasındaki soğukluk olmayacaktı. milliyetçi ve atatürkün milli fikirleri üzerinde yükselen bir siyasi oluşum her seçimde en az %30-35 bandında oy alacaktı. bu iki şahsiyet malesef türk milliyetçiliğini siyaseten bölen insanlardır. kızan vs. olabilir ama durum bu.
mhp'nin özlediği liderdir. nerdesin ey ulu hakan?
ülkenin bir dönem başını yiyen insan. türklerin sevilmemesi için bir neden. ırkçı ve kültürsüz bir ölü.

binlerce kürt kardeşimin kanı ellerindedir.
Başbuğ.
kıbrıslı diye biliyorum. biz ülkücülerin vazgeçilmez ikinci önderidir. mekanı cennet olsun. kızıyla adım aynı.
Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.
Başbuğ Alparslan Türkeş.
oğullarından biri akp vekili diğeri akp bakanı olan mhp kurucusu. mhpnin akp ile samimiyetini de ekleyin üstüne. mezarında ters döndürler sanırım adamı. yazık.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
"Türkeş bi kere idealist adamdı yeaaa tm mı :s"
görsel
Eksi sözlük'te yazana göre ;

öldükten sonra ingiltere'deki alman bankasından (deutsche bank) 575.028,03 mark, 845.475,00 dolar, 367.549,78 sterlin, isviçre'deki hesabından ise 600 000 fransız frankı para çıkmıştır. elbetteki verdiği mal beyanlarında böyle bir meblağ yok. kendisi sadece ziraat bankasındaki hesabından 1 200 tl yi sunmuş. kızları da bu yüzden mahkemlik olup evrakta sahtecilikten yargılanmışlardır.
sağlam milliyetçidir türkeş.. halkını milletini devletini pek sever.

http://www.tumgazeteler.com/?a=1216980&cache=1
"gerekirse kan da dökeriz"
tarih kendisini yine haklı çıkarmıştır.
(bkz: gazını almış ülkücü)
(bkz: gazını da aldılar)
evlat yetiştirmeyi becerememiş liderdir , iki evladı da kendisinden kalan türkeş soyadını itin götüne sokmuştur akp saflarına transfer olarak

çok kaliteli ülkücü yetiştirdin de iki tane adam gibi evlat yetiştiremedin be başbuğ , mekanın cennet olsun.
görsel
Yer diyarbakır mitingi Bagbug Alparslan Turkes konusma yapmakta..sağdaki abimizin eline dikkat.
sağ olsa şu an mhp hükümetteydi.
Mustafa Bağışlayıcı Hoca, Alparslan Türkeş e sorar; "Başbuğum ne kadar yaşlanmışsınız?" Başbuğ cevaben:

Bir baba düşünün, evladını yitirince yaşıtlarından 10 yaş büyük gözükür. Ben, toprağa beş bin evladımı verdim. Yaşlılığım ondandır.
sağ olsaydı ve şuan mhp nin başında olsaydı, türkler kürt avlıyordu şuan sokaklarda...
Hapis yatmamak için Atsız'ı satmıştır. Makam mevki için Atsız ile arasını bozmuştur,

başbuğ sayılması için hiçbir şey yapmamıştır ve sadece ülkücüler için başbuğ sayılır.

Kürtlere de kardeşim demiştir zamanında,

Türkçülerin sevmediğini görebilirsiniz, şaşırmayın. Türkçüler bilirler kim iyi kim değil. Kim doğru kim yanlış.
Türkçülük yolundan sapıp turanciliga yönelen lider.
meydanlarda shp'yi kastederek onlara atılan her oy mehmetçiğe sıkılmış bir kurşundur diye kendini paraladıktan sonra shp'li hükümete güvenoyu veren zat.

shp'ye atılan oy askere sıkılan kurşunduysa madem - ki öyle bir şey yok - senin shp'ye attığın oy ne idi muhterem mister feyzullah ?
eminim ki taraftarları kendisinin 1974 yılındaki kıbrıs harekatı'na karşı çıktığını bilmiyordur. ben bu bilgiyi bir gazete küpünde görmüştüm bir çalışma için tarama yaparken. hatta "amerika bu işe ne der?" falan diye çıkışıyordu bağbuğunuz.
dört nisan gecesi saat on kırkbeş

seven gönülleri yaktı kor ateş

bu giden son başbuğ alparslan türkeş

dualar tekbirler size başbuğ'um

hakkını helak et bize başbuğ'um.
görsel
Ülkücülük gibi amerikan uydurması bir ideolojiyi bu topraklara getirip komunist avlatmış, devletin pis işlerini yapmak için adam yetiştirmiş insan. Türklere büyük zarar veren bir şahıs olmuş çıkmıştır. Zaten ülkücülük de vasıfsız bir ideoloji olarak lise talebelerinde ve ezik Üniversite öğrencilerinde vuku bulan hastalık haline gelmiştir. Zira bir insan hem ırkçı hem dindar nasıl olacak. Düşünemiyor ki adamlar. Yazık.
Türk milliyetçiliğine ırkçılık diyen malların anlayamayacağı adam.
güncel Önemli Başlıklar