bugün

milli eğitim bakanlığı'na, okullar hakkında şikayet, görüş ve önerilerin bildirilebileceği telefon numarası. 01.mart.2012 tarihinde hizmete başlayacakmış.
buradaki amaç şikayet ettirmek, aslanı kediye boğdurmaktır..zaten işleyen bir sistem var(aksak filan ama). şikayetin varsa ilçe, il mem lere, bimere, basına yapabiliyorsun. öneriye meraklıysan ayda bir o koltuklardan kalkıp okulları gezer, veliden, öğrenciden, öğretmenden fikir alırsın. internetten fikir alırsın filan. şimdi isim vermeden şikayetler başlar, çivisi çıkan eğitimi iyice biter. öğretmen düşük not verdi, ara isimsiz not bırak, tacizden soruşturulsun. bu kadar kendi personeline düşman bakan olur mu diyenlere cevap: ömer dinçer. keşke öğrenci, veli, şube müdürleri, milli eğitim müdürleri, bakan için de ayrı ayrı hatlar açsalar..
not: sık sık arayıp 147'i kafa yapacağım. beğenmediğim öğretmenleri ispiyonlayacağım, tanımadığım eğitimcileri şikayet edeceğim. yaşasın kötülük, var ol ömer dinçer!
(bkz: öğretmen şikayet hattı)
"Alo, öğretmen ihbar hattı mı? Efendim oğlum X ilkokulu'nda bir öğrenci. X.X adında da öğretmeni var, 40 yaşlarında bir şakirte benziyor. Cemaatimize katılın diyormuş. Öğrencilere bir takım videolar izletip, izlenen videolarda da hep biri ağlıyormuş. Öğretmen, bizi tercih ederseniz daha çok kazanırsınız diyormuş. Oğlumun psikolojisi bozuldu, her gün ağlıyor. "

1 Ay sonra..

X ilkokul'unda görev yapan X.X(40) adlı öğretmen, öğretmenlik yaptığı X ilkokulu'na müdür olarak terfi edildi.

(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/14343548/)
şikayet, görüş ve öneri hattı denilen ama sadece şikayet için kullanılan.
güncel Önemli Başlıklar