bugün

Her gün yatıp kalkıp yurt dışında yaşayan Türklere hakaret eden (veya kendilerince hakaret ettiklerini düşünen) malları görünce,

gurbetçinin aklından geçen söz.

yiyin birbirinizi bana ne amk.

Edit: türkiye‘de Çomarlık yapan zırtolar çok üstün vasıflı tabii.
Bu cahil cühela ekip sanıyor ki çok üstün vasıfları nedeniyle orada bulunuyorlar. Lan Deden gitmiş 50 sene önce hasbel kadar orada doğmuşsun neyin havası bu kör köturum durumda.

görsel
neonaziler ebeni sikerken de sen benim sikimde değilsin o zaman !...
(bkz: acun abi almanyadan geliyom beatbox yapacam)
bakınız: tek yabancı dil bile konuşamayıp başkalarına gülmek
.

üstün vasıflı Türkiye’li dahi ve ermiş kişilikler karşısında sus pus kalan Almancı söylemi.

Ulan Almanyalı deyyuslar, siz hiç bir şey bilmiyorsunuz. Sadece orda doğdunuz Siz ya öfff.

Oysa merkel burda sözlükteki türkiye‘li seçkin kişilere özel davet yolladı ama onlar kabul etmedi.

(resim:#1)
Her seçimde agebeye oy veren bir alamancı beyanıdır. Nefret ediyorum hepinizden.
Her seçimde cehabeye oy veren zırtoları çıldırtan beyandır. Sikimde değilsiniz hiçbiriniz.
Adam haklı, bir kısım sersemler ve fitneciler işi gücü bırakmış yurtdışında yaşayan Türklerle uğraşıyorlar. Allah hepsine huzur mutluluk versin. Ülkesini düşünüp tatile buraya geliyorlar, döviz bırakıyorlar, isteseler başka ülkeleri gezerlerdi. Ama ben daha çok gurbetçileri suçluyorum bu konuda, ne olduğu belirsiz ama amacı belli olan bu sersemleri niye kaale alıyorsunuz anlamıyorum, he de geç.
bir provokasyon cümlesidir.