görsel

Sarı mikrofon isimli youtube sayfasında yayınlanan bir sokak röportajında Almanya'dan geldiğini söyleyen gurbetçi,

'' Ekonomi güze çok beğeniyorum Almanya'dan geldiğim için bana çok ucuz geliyor'' ifadelerini kullandı.

Hatay'da yaşadığını belirten diğer vatandaşın ise fiyatların yüksek olduğunu söylemesi üzerine gurbetçi kadın

''Yurtdışında her şey pahalı ben bir pantolonu 30-40 euro'ya alıyorum, burada iki tane üç tane alırım o parayla'' ifadelerini kullandı.

Başka bir vatandaş ise ''Almanya'da geçinmek o kadar zor ki ben gittim gördüm Almanya'da çok çekiyorlar, Türkiye'miz çok rahat'' ifadelerini kullanması üzerine gurbetçi kadın ''Evet size rahatlık batıyor'' dedi.

https://www.arti49.com/gu...atlik-batiyo-2355881h.htm
görünüşe aldanmayın . akpliler zeki sayılır .

görsel
Dayım ak partili "burası çok pahalı, öldük bittik" modunda. Bir arkadaşım muhalif benim rüyamda bile göremeyeceğim marka ayakkabı, giysilerden koleksiyon yaptı 1 yılda. Kocasının bugatti'si var. Dayım audi ya da mercedes dışında arabaya binmedi asla. Hadi belki bmw. Bence kaliteli yaşıyorlar. Peki ya bizler hakketmiyor muyuz bu kaliteyi?
2000 yılına kadar heykel dışında bir sikimi yapmayan zihniyetin savunucularının boş polemiği.

Almanya kim, Türkiye kim amk. Almanya ülkenin her köşesini otomotiv fabrikalarıyla donaltırken, Türkiye şapka yasalarıyla uğraşıyordu.

Hassiktirin ulan derler. Türkler bmw haketmiyormu diyorlar bide. Hak etmiyorlar. BMW dediğin şey Alman markası zaten.

Almanlar otomotivlerin ekmeğini yiyor.
Türkler de heykellerin ekmeğini yesin. Afiyet olsun. Ekmeğinizi banın.