bugün

Hayır . Kesinlikle hayır . Nefret ediyorlar . Ama ben iyi bir lider olarak görüyorum . Amacı kötü olabilir lakin yaptıkları derin bir iz bıraktı insanların hayatında .
yanıtı geneli için hayır olan bir soru. adam hem avrupa'yı yakıp yıkmış, hem de ülkesinin bir neslini harcamış ve ülkeye yıkım ve felaket getirmiştir.
sevmek bir yana bu konu açıldığı zaman çok utanıyorlar. bizzat gördüm.
nefret ediyorlar yaptıklarından. ''nasıl bir isan bunları yapabilir?'' diye soruyorlar.
fifty fifty yani halk arasında bilinen adı ile yüzde ellisi olarak yanıtlanabilecek sorudur.
Onu bilmem de soru eki -mi yi ayrı yazmayı sevmiyorlar o kesin gibi.
Alman dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Ve cevabım hayır. Sadece türkiyedeki ergenler seviyor. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.
Bazı Almanların, sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar hitler sen olmasan soykırım neye yarar dedikleri kişidir.
adım adım evleri yakılan öldürülen yabancılar var.bunların grupları örgütleri var. neo nazi diye bi kavram var.seveni de var orda.
Bu ülkenin halki bi yanda bu diktatör icin bukadar sempati duyarken, öbür yanda rte'ni nefret dolu entryler ile öldürmeye calisan halktir. ulan ne mantiksiz insanlarsiniz lan siz.

not. akp'yi sevmem, hitleri'de sevmem
sevenler vardır ama sevmeyenler daha fazladır, cunku utanan alman gordum.
seveni olduğuna o kadar eminim ki. Bugün almanya'nın bu denli güçlü olmasının sebebi, hitlerin alman ırkı haricindekileri asimile etmesidir. aynı şekilde eğer Türkiye sözde soykırımla beraber Türk olmayan bütün toplulukları katletseydi, bugün pkk diye bir sorun olmazdı. Hitler yılanın başını küçükken ezdi.