bugün

Gelirse çok büyük olay olur.Beşiktaşlılar çıldırır.
gelmiştir. http://www.ntvspor.net/ha...701/ve-iverson-besiktasta
(bkz: yıldırım demirören yeter)
ne guti ne q7 ne de murat kosova'nın ligtv ye transfer olması. bütün branşlarda yılın transferidir. roberto carlos'tan sonra ülkeye gelen en büyük, en kariyerli oyuncudur.
hoşgeldi sefa geldi inşllah beşiktaş cola Turkama uğurlu geldi.
hangi allen iverson hani şu Memphis Grizzlies'ten kovulunca, ben kovulmadım basketbolu bıraktım ayağı yapan adam mı ? sonra tekrar baskete dönen adam hani.

yıldızdı, şimdi sönük haliyle beşiktaş'a geldi. ama sadece ismini getirdi beşiktaş. takıma bir katkı sunması mümkün değil.
bir çirkef'in daha türk basketbol gençlerini zehirleyeceğinin müjdesidir.
TÜRK basketbol tarihinin en büyük transferidir.
bunada bok atabilecek ezik hamşoları aramızda görmek, hallerine gülmek isteriz.
hiç bir bok atacak durum yoktur.şahsen en az 10 tane beşiktaş cola turka maçına gidip iverson basket attıkça "höeeeyyy" diye sevinmek için kendime söz vermiş bulunuyorum.
türkiye'ye transfer olan en kariyerli sporcudur
(bkz: oha) sadece yöneticilerini tebrik ediyorum. kanımca verdikleri 2 milyon doları kat kat çıkartacaktır beşiktaş.

satılacak formalar bile yeter. bursa'ya beşiktaş'ın gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceğim.
bok atmanın yersiz olduğu transferdir. beşiktaş ı tebrik etmekten başka yapılacak bir şey yoktur. futbol da ve şimdide basketboldaki transferleriyle epey bir mesafe katetmiştir...
türk basketbolu adına hem gurur hem heyecan verici bir transferdir.

gurur vermesinin sebebi artısıyla eksisiyle bir basketbol starının, hem de dünya çapında bir basketbol starının türkiye salonlarının tozunu attıracak olmasıdır. holiganlığı bir tarafa bırakalım güzel kardeşim, misal sen, sen bandırmalı gayfenerbahçeli, bandırma'da iverson'ı görmek ne güzel olacak değil mi? olmayacak mı? ulan sen değil miydin bundan yıllar yıllar önce gecenin dördünü bekleyip ntv de final serisini izleyen, uykusuzca sabah derse giren?

heyecan vermesinin sebebi ise aziz başkandır. şimdi eğri oturup düzgün konuşalım. yani şimdi neme lazım başkan gaza gelir veya getirilir lebron james gündemimizde, kobe yeşil ışık yaktı falan diye resmi kulüp açıklamalarını internet sitesinde yayınlatır, ortam neşelenir, hareketlenir, falan filan.

bir galatasaraylı olarak işin mecidiyeköy kısmını teğet geçiyorum, zira basketbol şu an için gündemimizde değil.

(bkz: allen iverson ulan)
hagiden sonra türkiyeye gelen en büyük en kariyerli sporcudur.hoşgelmiştir
haberlerini ilk duyduğum andan itibaren heyecanlandığım oyuncu. ismi bile maçlara gitmeme yetecektir. iyi oynar kötü oynar önemli değil, beşiktaştaki genç basketçilerin ondan öğreneceği çok şey var. kötü oynasa bile, onun gibi oynayacak alioviç velioviç yerine en azından iverson'ı izledik deriz. adam hala çok hızlı ve bilen bilen, baskette en az mesafeyi guard'lar kateder, en çok mesafeyi pivotlar.
transfer olmasından ziyade beşiktaş' ta kaç maça çıkacağı daha fazla merak uyandırandır. serhat çetin ve mustafa abi gibi kifayetsizlerle pick and roll mu yapacak lan bu adam, yazıktır günahtır the answerıma. takımı yeteniksizlerle doldurup yanına iverson' u getirmek iş değil hacı. adam üçüncü hafta kaçıp gider buralardan.
gerçekleşmiştir.

http://ntvspor.net/haber/...701/ve-iverson-besiktasta
nolursa olsun rakiplerin her türlü çamuruna karşın beşiktaşın yeni transfer politikasının en iyi sonucudur. umarım beşiktaşın bu politikası galatasarayın futbolda geçen sene yasadığı hezimeti beşiktaşlılara ve içinde bana iki branştada yaşatmaz.
Ajansspor'un haberine göre, istabullu futbol seyircisi taraftarları heyecanlandırmayan gelişmedir:
--spoiler--
Siyah-beyazlı taraftarlar, Allen Iverson'ın imza törenine beklenen ilgiyi göstermedi. BJK Cola Turka Arena tribünlerinde büyük boşluklar gözlenirken, töreni yaklaşık 500 kişi izledi. Tribünlerin dolacağı ve dışarıda taraftar kalacağı beklentisiyle salonun dışına töreni canlı veren dev ekran yerleştirilirken, taraftarlar imza töreninde tribünleri dolduramadı.
--spoiler--
(bkz: Basketbol Karşıyaka dır)
bu vesile ile bir araştırılsa bok atanların alayının fenerli olduğu görülecektir.
herif michael jordan ın biraz kısası ey fenerliler. zorunuza gitmesin.
bir beşiktaş'lı olarak göğüslerimi kabartan olay. diğer takımlardan da boş laf yerine böyle icraatler bekliyoruz.