bugün

Ateist amin diye duaya eşlik eder ve hayatının geri kalan 50 yılını yaşamaya doğru yollanır. Görünürde hiçbir helak yoktur.
(bkz: köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı) ateistleri değil de şu israillileri, amerikanları kısacası insanları katledenleri helak etse güzel olur, ama bence yapamaz.
ateist olmama karşın can-ı gönülden katıldığım yakarış.

ya o beni helâk eder, ya ben onu sikime takmam... hodri meydan!

ekleme: eee? hâlâ helâk olmadık... ne yapacaktım?
Allah'ım ateistlere doğru yolu göster.
saçma söylemdir kişi gerçekten islam dinini benimsemiş ise ateist insanın islamı seçip kurtuluşunu ister helak olmasını değil.
(bkz: nutuk dinimiz amen)
mümin rabbinden ''helak'' isteyen değil, tebliğ ve irşad vazifesini yerine getirmesi gereken olmalı.
kaldı ki inançlı insan duayla yardım ister.
(bkz: beddua sahibini bulurmuş)
(bkz: bir ibadethane olarak uludağ sözlük).allah'ım camiye gitmeyip sözlükte beddua edenlere akıl fikir ver.*
ateistlerin teistlerden daha hümanist olduğunu kendi içinde gösteren reglesif cümle..Kendinden olmayan insanların helak olmasını isteyen bir ateist görmedim ama sırf ateist oldukları için helak olmasını isteyen teist çoktur.. al bi de burda var işi gücü başkalarının inancı olan hasta ruh..
insanların kendilerinden üstün bir güce bağlanmalarını çok abes karşılayan ateistlerin aleyhine bir duadır. lakin ateistler de kendilerinden üstün bilmem kaç tane güce bağlıdırlar şu dünyada.
"sen etmezsen ben onları recmedeceğim. islam hoşgörü dinidir, dinimiz amin" diye devam edecek olan yobaz duası.
ateistler helak olsun, iseviler yaşamasın ölsün, yahudiler gebersin!
geriye de işine gelmeyeni, görüşüne, inancına ters gelenlerin yok olmasını dileyen egoist müslümanlar kalsın.

yakışı kalanın bu olmadığı açık.

allah' ım ateistlere hidayet ver dese anlarım bir nebze dahi olsa.
Allah'ım insanlara akıl fikir birde saygı ihsan eyle Yarabbi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar