bugün

isveç’te sosyal yardım alarak yaşayan iran’lı göçmen Milad Salari, Göteborg parkında 9 yaşındaki kız çocuğunu , "Allahu Ekber" diye bağırarak bıçakladı...

https://twitter.com/tly_U...LM-Qhrj1tDje5Ziw&s=19

https://mobile.donanimhab...gunu-bicakladi--156166491
allah onun belasını versin. dinin neresinde varmış bu? savaş esnasında bile kadın çocuk yaşlı dokunulmazdır.
ajan provakatördür.
görsel
şunların iranlı versiyonu .
görsel

görsel
Tamamen “yakıyoruz ama bir sor, neden yakıyoruz” pr’ı…

iranlılar, özellikle pers esaslılar, soydaşlarıma laf söyleyecek halim yok; hayvanattır ve kökten dincilerin de topunun allah belasını versin,

Fakat ben demiyorum ki, “müslümanlar’ın kanına dokunacak o kadar çok şey yapıyorlar ki, onlar da artık cinnete geliyor, provokasyonlara kanıyorlar”, çünkü ortada 9 yaşında bir çocuk var..

Hala diyorum ki, toplumdaki dinsel ayrışmayı körükleyen bu ve benzeri olayların tek sorumlusu isveç hükümetidir.

Kim ister, parmak kadar çocuğun başına bunların gelmesini.. ama halkı bütünüyle koruma görevini yerine getirmeyen de, doğrudan isveç hükümetidir.
isveç'te neden yaparsın ki bunu?
Kim bilir hangi ülkenin ajanı.
bakın sosyal demokratlar, işte örnek gösterdiğiniz isveç modeli sosyal devlet. 52 suçtan kaydı olan adam çalışmadan etmeden sosyal yardım alıyor, vatandaşın vergileriyle.
artık bu çöl farelerini hiçbir ülkeye almamak ve hepsini kamyonlara koyup çöllerine yollamak lazım. lağım kuyularında yaşasın 1500 yıl öncesini böcekler...
ben hümanist bir insanımdır ama bu tür haberleri çokça duyuyorum ve bunlara karşı içimde olan insani duygular azalıyor ve de artık çoktan iş işten geçmiş olmasına rağmen kolluk kuvvetlerine bu gibi pislikleri ver emrini vermesi ve bunların temizlenmesi lazım geliyor. Hani okuyoruz ya Yunanistan göçmen teknesini batırdı vs. (buna kesinlikler karşıyım) ama ülkelerin bir şekilde çare bulması kendi ülkelerinde yaşayan yerel halkı düşünmelerinden dolayıdır. isveç başta olmak üzere ülke ve ülkeler bu gibileri derdest edip sınır dışı etmesi lazım.
hastadir.

tedavi edilip izole bir hayat sürmeli ve üreyememeli.
Evet çok saçma. Yaptığımız kötü işlere o güzel Allah ın mübarek ismini karıştırmasak.
Bir deli bir kuyuya bir taş atar, 40 akıllı onu çıkaramaz. Şimdi islam hoşgörü dinidir desek kim inanır?