bugün

Şimdi açıklayacağım mantık hatasıdır.

Allah neden doğum diye birşey çıkarmış ki?

insanların hepsi birden varolsaymış, sınava girip çıkaaymışız. Sonra cennet cehennem diye ayırsaymış. Ama şimdi öyle değil. Bekle ki biri doğsun, benekliği atlatsın sınava hazır olsun, sınava girsin sonra yaşlanıp ölsün. Zaten müslümanlar 60 yaşına gelince hacca gidip af dileyip günahları sıfırlamaya çalışıyor (çok samimi değil mi). Yani bence allah ya benim kadar zeki değil ya da o arap yok mu o arap! işte o benim kadar zeki değildi...!!!
(bkz: yeni ateist olmuş ergen).
(bkz: dikkat allahsız çıkabilir)
işte öyle (bkz: up) tal, (bkz: up) tal bakarsınız..
ontolojik olarak mı etimolojik olarak mı anlamadım.

tanım: hepimizin hataları olabilir büyütmemek lazım.
görsel
(bkz: güldüm ama götümle)
yazık. millet kıçıyla gülüyo.
katıldığım önermedir.
acaba allahtaki "ki" ayrı mı. tek ciddiye alınacak tarafı bu çünkü başlığın. allah ki insanları muhammedin...

tamam lan cümle içinde kullanınca fark ettim.

(bkz: başlıkta ki inanılmaz dil bilgisi hatası)
boyle ergen ergen basliklar aciyorsunuz sacma sapan seyler yaziyorsunuz sonra ateistler ergen ozenti oluyor yapmayin nolur ya.
Bir müslüman ın asla muhatap almayacağı durumdur. Galiba başlığı açan yazı yazmak yerine çiş edip onuda oraya sıvamış. Birileride ortaya çıkan şekle AA" klasik resme bakın" diye bizimle alay ediyorlar.
hem adilim hem de her şeye gücüm yeter demesi. adilsen eğer nasıl her şeye gücün yetiyor?
Haşa Allahta bi mantık hatası olmaz ama sen hatanı göremeyecek kadar mantıksızsın.
Beynin bunları alabilseydi zaten o parmak uçlarının santim santim yanacağını aklından çıkaramazdın.
Cevap veremeyen ya da mantığıyla beni haklı bulanlar, ergen ateist, saömalamış diyor ama aksi bir tez bile ileri süremiyor. Komiksiniz.
Lisedeki coğrafya sınavı ile yaşamı karıştıran bir yazar serzenişi.
(bkz: sen de bunu yedin)
Allah is watching. ..

Mantık yok system var.
eve internet bağlatmış amca
vs
yeni ateist olmuş ergen.
Dedi ve mantik hatasini yapti yazar.
(bkz: mal)
beyler ateist olun ama bu kadar mal olmayın.
Ateist düştüğü yeri yakar, anlamaz diyor bu zalim yar, cayır cayır cehennemde yanar.
Yarattığı canlıların nasıl olmasını, nasıl davranmasını istiyorsa, default olarak programı yükleyip yeryüzüne öyle salmak varken, araya mağaralarda elçi ayarlayıp, isteklerini kitaba yazdırıp yarattığı canlılara iletmesi.
Ateistlerin düşüncesi zaten bizim görevimiz cahillerden yüz çevirmek.
Bir erkeğe 4 kadın hakkı veriyor.

Nüfus un neredeyse yüzde 50 si kadın, yüzde 50 sini erkek yaratıp sonra da 1 erkeğe 4 kadın alabilirsiniz diyerek milletin birbirine kerktirmesine neden olabilecek bir mantık hatasıdır.

sakın 4 tane almayın. 1 er tane alıyorsunuz bir yine 1 tane bile bulamıyoz, 4 tane alırsanız birbirimizi şaaparız. Aman diyim siz bu allah a uymayın!