bugün

entry'ler (138)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Gönderin bakalım diyeceğim ama gönderen yok.

temizlik imandan geliyorsa araplar neden pis

Araplar müslüman mı sadece arapları müslüman olarak görüyosan sen yaşama aga. Zina yapmak her dinde yasak ama neden avrupanın çoğu zinayı normal olarak algılıyo. Yerele bakarak geneli eleştirme.

etliekmeğin pide olmadığını ispata çalışan konyalı

Etliekmeği çıkaran konyalıdır o yüzden çıktığı yerdeki insanlar ona o ismi vermiştir doğrusu bu.

osmanlı tarihteki en barbar devlettir

Osmanlı şeriatle yönetilmiş mükemmel bir devlettir kabullenmeyen varsa osmanlının fethettiği topraklardan çıksın. Parası yoksa veririm ben.

ateistlerin titanik olayını açıklayamaması

Nuh peygamberin mucizesi. Başka ne olacak.

sevgilisinin bikini giymesine izin veren erkek

Özgür insandır. Sosyalist çağdaş insandır bu zamanda.

sinir olunan ufak şeyler

Ateistlerle tartışmaya giriyosun birader veya başka bi şey oluyo hemen kaçıyolar.

ateisikim

Ne olduğu belirsiz. Bunların örnek aldığı kişileri islam alimleri teker teker dize getirmiştir ama hidâyete ermeyince ermiyor.

ateisikim

Ne olduğu belirsiz. Bunların örnek aldığı kişileri islam alimleri birer birer muma çevirmiştir ama insan hidâyete ermeyince ermiyor.

ateisikim

Ne olduğu belirsiz neye inanıyolar oda belirsiz bunların babalarını zamanında muma çeviren islam alimleri var ama insan hidâyete ermeyince ermiyor.

izlanda da tanrıya küfretmenin yasallaşması

Hadi bakalım ateistler rahat yaşayacağınız mekan. Evrilen ateist sende git hem ordada vardır böyle siteler bulursun kendine kankiler falan bilimsel şeyler konuşursunuz. Paran mı yok. Tamam la ben veririm.

yazar nickinden derdini tahmin etmek

Kuran okurken evrilen ateist koyu ateist napcaz bilmiyom dua mı ediyim acaba hiç de tartışmaya girmiyo.

müslümanın müslümanı savunmaması

Ehli sünnetim aga sana niye dokunayım ki.

ırkçı müslüman

Müslümanlıkta ırkçılık yok bence başlığı açan ırkçı.

loader

Yeni > eski.

benden aldığın bekaretime değil zamanıma acıyorum

Ateistdir bence p aldığı vakitte belki daha çok bilimsel araştırma yapcak aydınlancak bekaretin önemi yok ki onun için nede olsa tanrı yok ateist için.

son 300 yılın en taşşaklı adamının atatürk olması

Hitler var ama ayıp oluyor.

müslümanın müslümanı savunmaması

Ama yeri gelir ateiste karşı dimdik dururuz olmadı dimdik durdurttururuz.

benimle evlen çuval bile giyerim diyen güzel bayan

Çok sevmiştir dokunmamak gerek.

izini kaybettiren yazar

An itibariyle evrilen ateist.