bugün

sen var misin ? eğer sen var isen seni yaratan da mutlaka vardır. yok diyorsan ben maymundan geldim evrim geçirdim ona bisey diyemem.
Doğrudur mallah yok.
Allah var dedik zaten bunda hemfikirmiyiz kardeş He. ??
"herhangi bir şeye inanan birisini ikna edemezsiniz, çünkü inançları kanıta değil, inanmaya duydukları köklü ihtiyaca dayanır." carl sagan

Bazı insanların ihtiyaçlarının başında "korku" gelir. Müslümanlar bu ihtiyacı dinlerinden karşılar. korku beraberinde şüphe, kıskançlık ve kin gibi tüm farklı olumsuz düşünceleri beraberinde getirir. işte bu korku, bu nedenle müslümanların kendi kendilerini yok etmesine neden olur. Korkunun dünyasında yaşamak, tanrıya bir çeşit ibadet haline gelir. aslında işte bu noktada, allahın bu insanları koruması gerekir, insanların allahı değil ama, korumuyor işte.. demek ki bir bildiği var !

görsel
vallah billah napacaz bilmediğimdir.
Ben götüm götüm inanmaya başladım birader. Bu devirde güçlünün yanında olucan. Göte kazık fln diyolar kendine gel aq tövbestağf...
iki tane video seyredip gelmiş ergenin biri daha. çocuum senin bilim dediğin şey her gün hatta her an değişiyor. yaşın müsait olsa belki bilirdin. bundan çok değil 10-15 sene önce eşşek kadar proflar bilim adamlar tereyağının, hayvan iç yağlarının, kolestrollü hastalarda yumurtanın zararlarından dem vuruyorlardı, bugün ne diyorlar. dün Allahın varlığını inkarda yarışan adamlar bu gün "bir düzen var, bir yönetici olmalı" diyorlar. sen pek fazla takılma böyle şeylere. babana söyle de akşam gelirken sana danino, sürpriz yumurta filan alsın.
Allah yok, peygamber izinde.

(bkz: Vatan Emniyet)
bilim değişiyor, ama senin inandıkların tüm saçmalıklarıyla hep sabit kalıyor. ama hep kendinize bir pay çıkarıyorsunuz.
inanç; görmediğine inanmaktır, bunun mükâfatı da inandığını görmektir.
Tobe tobeee.
inanç, hayal görmektir yani...

iyii..

ya senin inandıkların, başkalarının kabusu ise ?
allah yoksa ikimize de sıkıntı yok,

allah varsa bana sıkıntı yok sana sıkıntı var,

mutabık mıyız?

saygılar sunuyorum azizim...
Bu kadar kesin konuşmamak lazım. Zira her şey olabilir. Kesin konuşmak aptallıktır.
mallahı bilmem ama Allah var.
bir çıkarım.
vardır veya yoktur. hiç bir zaman doğrulanamayacak olması sebebiyle çıkarım yapılabilir sadece.
kişi kendinde yanıt bulabilir ancak.
bunu diyenler öldükten sonra bilecek. ama *bade harabül basra*
şerefsizlerin inkar ettiği durum.
Mallah yok da Allah i bilemem. Bunca insan mal mi?
Artık Allah, islam muhabbetinden sıkılmış kişi beyanı.
hadi allah a emanet ol diyen tiplere cevabım.
tövbe edin, çarpılmayın.
Su götürmez gerçek. Allahçılar kızgın.
Tebliğ etmek zorundayız.
Hala görmez misiniz?
Aldığın nefes bile senin değilken.
Ateistin açtığı saçma başlık. La ilahe illallah!
bunu söyleyen cehennemde tıpkı mangal ateşine benzin dökmüş gibi bar bar yanacaktır.

her ürünün fabrika çıkışı vardır menşei si bellidir. aynı keza dağlarında, denizlerinde, bitkilerinde, hayvanlarında insanlarında menşei vardır.

doğada bulunan hiç bir varlık kendi kendine olmamıştır. hepsi allahın bir mucizesidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar