bugün

https://www.youtube.com/w...B2xA&feature=youtu.be

depremi doğuya doğru yollamıştır. siz söylemeden ben söyleyim. tabi ki gerçek islam bu değil. yersen.
- allah şu depremi yapma.
- nerede yapayım.
- burada yapma da nerde yaparsak yap. banane.
- tamam ama aramızda bak.
- tamam tamam.

(bkz: hani marjinal bizdik)
kitapsız direk allah a bağlı şehtir. demekki kitap inse adam ne olur bilinmez.
Ülkemizin nadide değerlerindendir.

(bkz: we have şeyh they don t)
hacılar, hocalar, şeyhler, erenler, evliyalar ve dahi yalancı peygamberler hep bizim memlekette anasını satayım. birde bunlara inanan cahiller cühelalar. bunu söyleyen ve inanan şirke düşmüştür.

senin ağzın ne söyler? ne diyürsün müslüman?
Çoktan seçmeli deprem kavramını literatüre katan şeyhtir.

Allah sorar;

Deprem nereyi vursun?

A) Manisa
B) izmir
C) Edirne
D) Artvin
E) doğu
video youtube'dan uçmuş.
bu gibi durumlar için streamable kullanın arkadaşlar ki bu şarlatan itlerin yaptıkları her zaman elimizin altında olsun.

işte manisa'da 3 tane depremi engellediğini iddia eden müptezel nakşibendi şeyhi.
https://streamable.com/zw0pv

burada soytarı şeyh konuşuyor, onu dinleyenler de "ulan sen nasıl allah'la konuşuyorsun" diye sormuyor, sorgulamıyor.
ve işin en kötü yanı, bunlar kendilerini ne yazık ki "müslüman" olarak tanımlıyor.

manisa ili bu nakşibendi teröristlerin özellikle yerleştiği bir yer.
zira izmir'i bu manisa üzerinden kuşatıyorlar.

bugün manisa ve ilçelerinde, özellikle akhisar'da bu nakşibendi teröristlerin çok etkili oldukları ve yüzlerce dergahları olduğu aşikar.

manisa'nın her yerinde nakşibendi tarikatına bağlı çeşitli cemaatlerin yurt, dergah gibi yapılanmaları bulunuyor, bunların tam listesi bende var.
iyi ki bu şarlatanlar ile aynı dinden değilim.

işte islam bunlar için gelmiştir.
Bunlar peygambere Mecnun diyordu. Eğer Allah peygamber yollasaydı bizi seçerdi diyorlardı. Bu insanlar işte Mekke de peygamberi taşlıyordu.

Siz islam dininin, Hz Muhammed'in, Kur'an denen Allah kelâmı "Allah yok, din yok" diyenler yüzünden mi geldi sanıyorsunuz?
onun büyük dedesi, azrail'in elinden hizmetçisini kurtarmış, o gün ölen diğer kişileri de kurtarmıştır. olay onlar için gayet normaldir. https://www.youtube.com/watch?v=SFxfgn1i3Vg
Baştan sona şunu dedim kendi kendime” ben ne izledim”. Sonra bu ülke ye düzelmez.düzelmez işte bunların sayısı fazla .
(bkz: #41957266) sadece manisa'yı kurtarmakla kalmamış, depremi doğuya göndermiş.

allah depremi manisa'ya gönderiyor, bu şeyh 3 defa depremi engelliyor.
o zaman allah(haşa) buna soruyor; "depremi doğuya göndereyim mi" diye, bu da "gönder sıkıntı yok" diyor ve 2-3 gün sonra doğu'da deprem oluyor.

Yani şeyh doğudaki müminleri önemsemiyor batidakileri kurtarıp(!) Doğuya depremi yolluyor ve allahı da buna alet ediyor.

Olay 1974 yılında geçiyor.

izleyelim;
https://streamable.com/tx837

ister inanın ister inanmayın diyor ya birde.
insanın inanası geliyor. asdfghjkl.

yani şu durumda depremler ile ilgili herhangi bir önlem almamıza gerek yok.
devletimiz deprem işini bu şeyhlere, gavslara havale etsin, herkesin kafası rahat olsun geniş takılsın.

Not: allah'la konuştuğunu iddia edip insanları kandıran bu müptezelin adı nuri kuru hoca imiş.
Kendisi nakşibendi ismailağa cemaatinin manisa şeyhi.
görsel
Allahım...

Böyle bir tipi bile muhattap alıyorsun.

Biz,O kadar soru soruyoruz, tek bir cevap yok...
normal dedelik yapsa baya sevimli adammış.
madem bu y*rak kafalı japon askerinin her şeye gücü yetiyor camilerde filistin ısrail diye bağıracaklarina öbür tarafla iletişime geçsin ısraile 10,0 i versin..
Olum Azrail'le kavga etmiş diyo lan hatta yetmemiş Allah korkmuş diyo bunlar kim amk? Cumaya gitmedik diye mi karşımıza bunlar çıktı bugün. Adam Allah'la konuştum depremi yolladım diyo. La olum kimse bana Türk milleti zeki çalışkan ahlaklı demesin artık.
engelleyemedi.
(bkz: 22 ocak 2020 manisa depremi)

hani lan sen allah ile konuşup depremi doğuya yönlendiriyordun?
ne oldu o iş?

böylece bir şirkçi şerefsizin daha sonuna gelmiş olduk.
darısı allah ile konuştuğunu iddia edip insanları kandıran diğer şerefsizlerin başına.
şeyhin daha götünden haberi yok aq.
Büyük ihtimal seyh uyuyordu yoksa yakalardı yani hahaha hahahaha
.. Kodumun şarlatanları.
Allah'ı kızdırdı demek ki.
Sen bi de hazreti Muhammed ile dene şansını, hem onun Allah'a Nazı da geçer (!)
Kral korona içinde konuşsa keşke.