etkiye tepki hareketidir.

uygulanması gerekir.
misillemeymiş. zaten oruç tutanlar naralar atıp kavga çıkarıyor, toplumsal huzuru bozuyor. sessiz kalamazdık.
böyle embesil bi zihniyete sahip olanlar bunu zaten her ramazan yapıyor, bunun için bi çağrıya gerek yok.

ha yok, oruç tutmadığı halde duyarlı bi insan olduğu için bunu yapmıyorsa, böyle andavalların çırpınmasıyla bunu yapacak deiller zaten.

(bkz: nasıl provokasyon yapsam diye çabalamak)
40 yıllık putperestim, böyle saçma bişey görmedim.
oruç tutanlara daha fazla sevap kazandıracak öneridir. bana uyar sen yiyorsun diye oruçtan vazgeçecek değiliz ya..
oruç tutanın sevabına sevap katacak bir öneri.
lafta eziyettir.

sizin misilleme diye yaptığınız şey zaten orucun amacı. oruç tutan yemek yiyeni görmesine rağmen kendini tutabildiğini ve manevi olarak etkilenmediğini göstermek zorundadır. yoksa uyuyarak ve hiçbir yerde yemek görmeyerek tutulan orucun hiçbir anlamı yok. bu yüzden yaptığınız şey eziyet değil müslümanların takvasına yardım etmek oluyor. daha yaratıcı çözümler bekliyorum.
oruçlulara eziyet diye sokakta birbirinizi düdükleyin daha etkili olur belki.
her ibadet edeni akp li zanneden zihniyetin ergen bir meyvesi daha.
Anlam veremediğim harekettir . Alkol yasağına karşıyım ve oruç tutacağım . Her hükümete ve sisteme karşı olan ateist mi bu ülkede onu da bir düşünün derim .
Bütün millet el ele kavramının gerçekten hala anlaşılmadığını gösteren davranıştır. Senin alkol kullanmana karşı olan bunu sınırlandıran oruç tutan halk mı?yoksa dini kötüye kullananlar mı?