bugün

kişiye oldukça güzel bir mutluluk hissi verir.. özellikle uzun yıllar (benim gibi 10 yıl) kullanmışsanız bıraktığınızda kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz.. oldukça dinç hissetmenize ve mutluluk oranınızın biraz daha artmasına sebep olması harikadır..
yapılması zor bir eylemdir.*
salaklığın dik alasıdır hayatı yarı yolda bırakmaktır en büyük ihanettir.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
sağdaki geyikli binboa vodka reklamı orada durdukça içkiyi bırakmak zaten kolay olacaktır, sigarayı bırakmak da sizin iradenize kalmış artık... kolay gelsin.

canın her içki içmek istediğinde, gir google'da ara, bul bu reklamı, geyiğe bak yeter... o her kafa sallayışında zaten miğden bulanacağı için zor olmayacaktır.
bu hayattan elini ayağını çekip ahiret hayatını düşünmeye başlamış olmak.
göt isteyen iştir.
alkol ve sigarayı hayatının anlamı haline getirenler için imkansızdır. yapılmasın mümkünse. sonuçta an gelir jack danniels, kırmızı tuborg, viceroy krizi tutar, ağlarız. konusu bile açılmasın.
muhtemelen en fazla 24 saat sürecek olacak olan cesaret örneğidir.
(bkz: aha kafasına saksı düştü)
(bkz: aha kafasına saksı düştü)
hayatta yeni bir sayfa açmak gibi birşeydir bu. güçlü bir iradeye ve kararlılığa sahip olmak gerekir.
(bkz: neden)?
kişi sıgara içen bir alkolikse, sadece ikisinden birini bırakması tamamen imkansızdır : Sadece sıgarayı bıraktırsa, alkol içtiğinde dayanamayıp bir sıgara yakmak isteyecektir, veya tersi.

alkolle özel bir sorunu olmayıp da sıgarayı bırakmak isteyen kişi için de aynı şey söz konusu. sıgara ile kahve, çay, alkol, hatta bilgisayar beraber tüketildiği için, vücut sıgaradan tamamen arınana kadar, bunlardan uzak durmakta fayda var.

2 ay aradan sonra sıgaraya bir bira yüzünden tekrar başladım.

(bkz: sartlanma)
ciddi bir rahatsızlığının olduğunu öğrenen her bireyin, kolay bir şekilde gerçekleştirebileceği eylem.
yapılması çok kolay olan harekettir. hayatınızda hiç içki içmemiş, cıgara tüttürmemişsinizdir. bi kereliğine bi tequila shot yapar, bi cıgaradan da bi fırt çekersiniz. daha sonra da hayatınız boyunca elinizi bu iki mendebura götürmezsiniz. böyle de ikisini de aynı anda bırakmış olursunuz.
''ben sana alkol ve sigarayı aynı anda bırakamazsın demedim, adam olamazsın dedim'' cümlesiyle karşılanacak eylemdir. bir sinsilik göstergesidir. insana, tatmak istediği her zevki tadabilen ve limitleri olmayan kredi kartını cüzdanında taşıyan insanların bu mükemmel hayatını beş sene daha fazla uzatmak için yaptığını düşündürür.

haklı olabilirler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar