bugün

stres de varsa çok zararlı kombo. fakat sigarasız alkol de çok kötü, böyle; bayağı, kekremsi, adamsendeci. sigarayı bıraktım hayatımda daha çok stres ve alkole yer açabilmek için. anlayamazsınız..
karı koca gibidirler. dönem dönem birbirini bırakmayı düşünüp asla ayrılamayan aşıklar...
sigaraya hayır, alkole evet!
ne olursa olsun kullanmayın son pişmanlık fayda etmez.
bu yıl içinde vergi zammı gelmeyeceği iddia edilen.
Çok zararlı olan ikili ama ikisini birden kullanan birisi için tavuk ve pilav gibidir birisi olmadan asla bir bütün olamaz. Uzak durulması tavsiye edilir.
Bu hayat normal kafayla çekilmiyor o yüzden alkol ve tamamlayıcısı sigara en azından hayatı biraz daha keyifli hale getiriyor.
sigarayi birakin, ickiye haftanin 3 günü devam edin. nokta.
benim en iyi dostum içkim sigaram, onlar da terk ederdi beni olmasa param.
Babamın emekli korgeneral bir arkadaşı vardı. Adam 75 yasına kadar günde 1 paket sigara haftada 2 gün 1 ufak içerdi. Doktor tavsiyesi ile ikisini de bıraktı, 2 Ay sonra bir anda vefat etti. Özetle zararlı mı, yararlı mı buna yaradan karar veriyor biraz da.
Birbirini tamamlayanlardan. (bkz: edi ile büdü)
Alkol, sigara,lahmacun, rock n roll ve sex on the beach.
iyi gider. alkol içerken sigarasız olmaz...
ne olacaktı ki?
insanın en kötü iki arkadaşı olsa gerek. Onlarsız olmuyor, onlarla da olmuyor.
uzak durulması gereken ikili.
Birbirlerinden ayrı düşünülmesi zordur. Aslında sigarayı bırakmanın en zor yanlarından biridir. Alkol masasındasınızdır. Ve sigarayı bırakalı 1 hafta bile olmamıştır. Muhtemelen yeniden başlarsınız.
bir süre içmeyince tiksinilen iki bağımlılık yapıcı maddedir.
bu dünyanın en güzel ikilisidir kanımca. sarhoşken içtiğin sigaranın verdiği keyif neyde var? o çıtırtıları duydukça haz alırsın.
tek kelimeyle kardeştirler birisi olup birisi olmazsa eksiktir.
bağımlısı olarak değil de keyifçisi olarak içilmelidir.
düşüncesi bile mide bulandıran zararlı iki alışkanlık.
ruh ikizi. muhteşem bataklık belki biraz çöküntü azıcık da huzur.
ayrılmaz ikili.
olmazsa olmazlar arasında kimin için? tabi ki geri zekalılar için. bir geri zekalı olarak kendi adıma konuşayım bunlar olmadan aklımdan geçen düşünceleri durduramıyorum ve çok iyi geliyor.