Burdan bir mağduriyet çıkmaz zorlama, türbana yönel.
Gerçekte yobaz olmayan insandır. Alkol ve sigara, cidden sağlığa cidden çok zararlı.
Sağlığıma dikkat ediyorum diyelim ama içen insanda yobaz değildir.
Dünya'da her yıl alkol kaynaklı hastalıklardan 2.8 milyon kişi ölmektedir. Saygın tıp dergisi Lancet'e göre, alınan her alkolün, sağlığa alındığı miktarla orantılı zararı var. Alkol tüketimini sağlıklı kılan belirli bir miktar yok. Bugün materyalist görüşleri benimsemiş bilimsel çevreler bu görüşü kabul etmektedir. Alkol tüketiyor olmak anti yobaz bir eylem değildir.Daha fazlası: https://www.bbc.com/turkc...__twitter_impression=true
Alkol kullanmıyorum diye bana yobaz diyecek insanın amına koyarım.

Öte yandan sırf alkol alıyor diye kendini modern sanan insanın da amına koyarım.
2 tane beyinsiz kendini damgalamasın diye hapçı da olur bunlar.

başkaları için yaşayan geri zekalılar, başkalarının aklıyla, onların gösterdiği yöne doğru hareket eder tabi.

eşek olmayın, insan olun.
içmeyenler yobaz değildir ama yobazlar içmez ve bunu maarifet gibi satarlar dışarı.
bizzat şahsımdır. yav arkadaş Bilim insanları, alkolün kullanıcıya verdiği zararlar göz önünde tutulduğunda, uyuşturucudan bile daha tehlikeli olduğunu açıklamışlardı. gerçi sizin düşünceleriniz alkolden de, uyuşturucudan da tehlikeli değilse şerefsizim. alkolün en fazla tahribata neden olan organın beyin olmasını şimdi çok daha iyi anlıyorum.

EY TÜRK SOYU, DAMARLARINDAKi ASiL KANI ALKOL VE UYUŞTURUCU iLE KiRLETME.

açık ve net evet.