bugün

sözlük semalarında fırtına gibi eseceğine inandığım kankim; 4. nesil, eğlenceli ve son derece duyarlı yazar.. hoşgelmiş, ne de iyi etmiş..
hos gelmis demek istedigim yeni yazar. ama demiyorum, adam arkadasım, diyeceksem gider mesaj atarım, msn'de derim veya arayarak tebrik ederim.
askerliğini yapmak üzere iskenderun'a gidecek ve nisan 2007 - eylül 2007 arası az entry girecebilecek olan yazar.
hakkında bildiğim bir kaç ayrıntı küçüklüğünün tekrar yaşanılası bir yaşam olduğu, dedesiyle geçirdiği Akçay günlerinde doğanın acımasız yaşlandırma faaliyetlerinden habersiz olduğu halde dedesini koruma içgüdüsüne sahip olabilecek kadar duyarlı,memleketin neresi diye sorulduğunda siyah beyaz fotoğrafların çekildiği o saf, temiz ve katkısız çocukluk günleri diyebilecek kadar derin yürekli,kirpi saçlarına şekil vermeyi beceremeyince kazıttırıp karizma yapacak kadar yaratıcı ve kendini hitler yaptığı videoyu you tube'a verecek kadar kompleksiz eziks camiasının en yakışılı mensubu;-)
(bkz: o simdi asker)
(#2534564) akşam akşam yarılmama vesile olmuş, tespitine hayran kaldığımın yazarı. * o gubidik herif ancak bu kadar net ve düzgün tanımlanabilirdi. brava brava brava!!
(#2608012) şapka cıkartıyorum doğru söze ne hacet !
düzeyli, mantıklı sohbeti ve sözlüğe yaptığı girdiler ile sevgimi saygımı kazanmış, türk dili'ni, kesmeşeker'i ve tartışmayı seven yazar...
sessiz sakin devamli dinleyen yazar.
ben gibi bir insanla tek başına kalmak şansızlığına yakalanmış kişi. ömründe 21'le ilk kez karşılaşan her insan gibi şoka girmiş ve konuşma yetisi kısa süreliğine devredışı kalmıştır. ayrıca lost izlemez, izlettirir. *