bugün

üçüncü nesil yazar.*
üçüncü nesil yazar. hoş gelmişdir.
üçüncü nesil falan degildir düpedüz kanal d ana haber bülteni çalışanıdır. dün yaptıkları rezalati bir şekilde ört bas etmek için uludag sözlükte bir mini basın açıklaması yapmıştır işte bu da o açıklama;
(bkz: #9940975)

neymiş muhabir rejiden gelen çocuk sesi duyuldu haberini çocuk cesedi geldi olarak yayınlamış.

bre benim akıllı evladım canlı yayın, canlı yayın denen şey eger bir muhabirin haberiyle ilgili ise önceden tasarlanır son dakika gelişmeleri önce iyice araştırılır sonra verilir pat diye söylenmez. oysa burda önceden bir hazırlanıp gitme var.

yani muhabir anneye ne söyleyecigini yarım saat önceden biliyordu. reji bunu belkide binlerce kez tekrar ediyordur, böyle bir canlı yayında yanlış bir telafuz olma ihtimali nedir peki. sıfır sıfır sıfır.
kanal d nin canlı yayın rezaleti ile arasındaki ilişkiyi derhal açıklaması gereken yazar.

eger linç edilecek biri varsa o bu yazardır. benim düşünceme göre ya kanal d çalışanıdır ya da kanal d'nin parayla tuttugu ve açıklama yaptırdıgı paralı askerdir.

kanal d yönetimi yazar satın alarak olayı bu platformda ve tüm sözlük platformlarında konuyu kapatmayı deneyebilir.
117 entry ve 12 başlıkla üçüncü nesil olarak sözlükte yazarlık yapan şahıstır.

üçüncü nesil bir yazarın 12 başlık açıp 117 entry girmesi ve tüm yazarların hem fikir oldugu bir rezalet karşısında ters cephe alıp adeta kanal d'yi koruması akılları karıştırmaktadır.

derhal açıklama yapması gerekmektedir.
fikirlere tahammülü olmayan kişi. şu an evinde büyük ihtimal 10. yıl marşını dinleyip 'pis atatürk düşmanları hüeee' diye sinir krizi geçiriyordur.
aligator ve kaymanları içeren, timsahlar * takımına mensup familya.
Timsahlar çok korkutucu ancak aligator çok sevimli hayvan.