das kesq midir nedir o sırtlanın yeni hesabı veya nicki her ne haltsa işte.
(bkz: dokuzuncu nesil çaylak)
top kek midir ? nedir ?

bir hesap daha açmış.

hiç de anlaşılmıyorsun ama.
bir kaç lagım faresi tarafından yanlış anlaşılmış nick seçimidir.

ya da kasten böyle anlıyorlar aşagılık haşareler.

neymiş bir hesap daha açmışmışım, açmadıysam adi bir şerefsiz oldugunu kabul edecek misin.

bir tane malda sanki bundan gocunuyormuşum gibi aşagılık zihniyetinin ürünü olarak anında benim aslında kim oldugumu söylemiş ahahaha bunlarda insan fişleme ibadet yöntemi gibi. böyle aşagılıklar, sanırsın ben eski nickimden rahatsız olmuşumda ondan degiştirmişim bu salaklarda gerçegi ortaya çıkarıyormuş gibi davranıyorlar.

aşagılık haşereler.

salak yemin ediyorum gerizekalı sürüsü, nick degiştirme sözlügün bize tanıdıgı enfes bir gelişme geç haberim oldu, yani nick degiştirince her şey degişmiyor bu salaklar araştırmacı gazetecilik yapıp niye " aslında şu " diye gerzek gerzek entry kasmışlar anlamadım, yazdıklarımdan veya nickimden gocunsam yeni nick alırım en kötü eski yazdıklarımı sileirm.

peki neden nick degiştirdim?
şundan sebep:

das kesq eski bir nickimdi niye aldıgımı ne anlama geldigini ben de bilmiyorum kafama esti herhal ergenligin verdigi saçma bir şeyle aldık gitti, ondan sonra çogu forumda nickim oldu fakat çogu tematik platformlar oldugu için anlamlı bir şeyler yazmak bir şey ifade etmek manalı nick almak veya bu yönde görsel eklemek saçma olurdu.

fakat uludag sözlük her şeyin konuşuldugu bir mecra olması hasabiyle, hazırda nick degiştirme diye bir şey varken unutulmuş, veya unutturulmaya çalışılmış tarihteki önemli şahsiyetleri bu yöntemle hatırlatmak çok mantıklı olur diye düşündüm.

ki nickini aldıgım kişiyle de zıtlaşan görüşlere sahipte degilim.

dolayısıyla, her entry girdigimde bundan sonra bilmeyenler için " kim bu ali şükrü bey " sorusunu sordurtacagım.

yani nick altına küfür olarak aşagılık şeyler de yazsanız zihniyetimie faydanız dokunacak.

bugün ve yarın online degilim ama pazartesi ban yemezsem hepinizi tek tek itin götüne sokacagım sevgili olmayan lagım fareleri bekleyin.
https://www.youtube.com/watch?v=DKrtH1Djfj4
görsel
bana sürekli iki hesaplı diyor,

madem öyle bir şey var, buradan yalan konuşacağına

yönetime baş vur incelesinler, eminim ki bunu yapmış

ve hava gazı almış anca burdan hırlıyor, tıslıyor

değil mi farketmez kardeş farketmez.

sürekli yalan konuşacağına

söylediğini ispatla

ama

mümkün mü ? değil.

öyleyse at yalanı kaç.
görsel
das kesq x in yeni hesabı yazar.

(bkz: #40244103)

yavaş sk de skine kramp girmesin genç adam.

ayrıca "kelpeten" nedir lan türkçe öğretmenine selam soyle.
akşama çaylak edilecektir. millete degil küfür edenlere küfür ediyorum götünüzden element uydurmayın.

intihar eden akpliymiş diyip koyduk mu diyene ses çıkarmayan şerefsizdir gelip bana niye carlıyorsunuz. efendi efendi takılan adama ne ses etmişim ben.
bana orospu dediğine göre kesin zargna‘dır bu..

çünkü bu şekilde hitap edecek başka mal kalmadı sözlükte diye düşünüyorum..

altta kaldıkça sövmesiyle bilinir kendisi çünkğ..
hayatımda bu kadar küfür eden başka bir yaratık görmedim. necisin la sen esrar krizine falan mı giriyon arada ?

ayrıca klavyede yazmayı öğren de gel.
https://m.uludagsozluk.com/e/40331894/

Türkiye sınırları içerisinde bu ettiği küfürlerin yarısını bırakın birinin yüzüne söylemeyi, buradan bile edemez. Ama işte sınırlar...kediyi bile böyle aslan yapıyor.
Bahsi geçen entry sonrası görmezden gelinmeyeceğine ve gerekli cezayı alacağına inandığım küfürbaz yazar.
Yoksa hepimiz ana avrat sövelim ?
Yahudi parcasi.
Tr sınırları içine girmiş lakin kendisine hiçbir şey olmamış olmasından dolayı kendini şanslı sayacağına hala boş boş konuşan bir varlık. Kimsenin seni skine takıp adli makamlara şikayet etmemiş olması biraz da senin hatan ama. Ayrıca bana fetöcü diyerek bu kadar iş gücün arasında da güldürmüştür sağolsun.

Be geviş getiren, siz o fetullahın ayaklarını öpüp tşklrına kurban olurken biz yine hain diyorduk o adama. Çok şükür dün a dediğimize bugün z diyecek kadar devşirilmedik.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

Edit: fetocu kardeşe kardeşe bak hele hala tırmalıyor. Ağla ağla açılırsın.
http://www.uludagsozluk.com/e/41738689/

ara sıra aktif olan geri zekalı..

yine zekasını konuşturmuş burada..
Ağzı bozuk şakirt.

Ben demiyorum kendisi demiş şakirtim diye.

Merak ediyorum badelenince mi ağzı böyle bozuldu yoksa hep mi bozuktu?
(bkz: #41738703)

bunu en son itin gtüne sokup çıkartmıştık o günden beri sesi çıkmıyor.