bugün

Etme bulma dünyasi
bize yok bileklik satiyolar
yok açlar yok battilar.

Simdi kumbaralari bozduruyorlar.
Bence eski döneme sormalı o değirmenin suyu nerden geliyordu diye? Bir fenerli olarak ali koç'a bir şey demiyorum. Ben eskiyi sorgularım.
Bol keseden pahalı futbolcu transfer etme dönemi bitti.
Deniz bitti yani.
Özkaynaklarinıza dönme zamanı.
Bir yaşlı yabanci futbolcuya verilecek parayla kocaman bir altyapi tessisi açılıp ne cevherler çıkardı ortaya ama iş işten geçti.
(bkz: para komidinin üzerinde 2)

Türk Telekom'daki ilk iç saha maçında açılırsa Güldürecek kampanyadır. *
Zamanında biz bileklik satarken ağlanıyorlardı.

Ne oldu... Şimdi çocukların kumbarasında ki paraya göz diktiniz..
kendisi aziz yıldırım dan daha çok batırmıştır.
adam seçilmeden önce "sponsorlar hazır, 100 futbolcuyu takip ediyoruz" diyerekten seçildi.

çöpleri takıma doldurdu. sponsor bulamadı, kendi şirketlerini sponsor yaptı.

yahu seni başkan seçenler zenginsin diye seçti. şimdi gelmiş çoluk çocuğun harçlığına göz dikiyorsunuz.

aziz yıldırım en azından sağdan soldan buluyordu. bir şekilde idare ediyordu.
bir fikret orman olamadılar, ali başkanın idaresindeki yönetimin yeni bir hezayanıdır. koca fenerbahçe ülkenin gündemini değiştiriyordu, cumhurbaşkanı adayı olabilmek için koca siyasi parti liderleri 100 bin imza bulamazken yalnızca 2 saatte bir milyon imza toplamış büyük camia fenerbahçe. fetö ile mücadelenin ilk meşalesini yakan, türkiyede sağlam kamuoyu oluşturan bu camianın böyle şeyler yapmasına gerek yoktur. fikret orman bile fenerbahçeye göre taraftarı kat kat az olan beşiktaşla ne büyük işler yaptı onuda geçtim başkanımızın soyadı koç yani bu yönetim aziz başkanımızı mumla aratıyor.
rezillik aq.

ama bu fenerle sınırlı değil.

bjk feda yaptı, bizimkiler sms kampanyası yaptı şimdi de bu.

100 seneyi devirmiş kulüpler dilencilik yapıyor. bunda en büyük suç yönetici ve federasyonda tabi ki.
Kulübü batiranlardan bu zarar tahsil edilmeli.

5 tl vermem maalesef. Çöp transferlere ve yanlis yapilan yatirimlara verecek paramiz yok.

Ali koc baskanim kusura bakma. Oncelikle kulüpten yiyicileri temizleyip, kulübü bu hale getirenleri mahkemeye vermelisiniz.
Ayrıca kampanya yapıp, kenara çekilecek, yaptığı milyonlarca dolar para girişine ek yapmayacak mı sanıyorsunuz? Kendi hırsız başkanlarınızla karıştırmayın ali koç'u..
Klüp batan titanik gemisini andırıyor.
hakkat bu rakip takım taraftarları ne buluyor acep fenerde. yazın lan yazın.

konuya gelince. uefa kuralları olmasa ali koç çıkartır masaya 200 milyonu vurur ama uefa izin vermiyor ve fekat yardım kampanyasına izin veriyor.
napabilir ki başka.

taraftar en en büyük. taraftar başkan.
kumbara meselesi çok güzel bir motivasyondur.
ben küçükken, fenerbahçe forması almak için 2-3 tane kumbara parası verdim ve formayı alıncada çok mutlu oldum.
düşünsene fener şampiyon olmuş ve başkan çıkmış demiş ki biz buraya kumbaralarındaki paralarla takımna destek olan fenerli çocuklarımız ın katkısıyla geldik.
o çocuk sevinmez mi?