Stadına sponsor olmasıyla yardım etmesi durumudur. Lan bjkli arkadaşlar yatın kalkın bize dua edin. Bizimle didişmeyin daha. Dünyanın neresinde ezeli rakibine maddi yardım edip kalkındıran bi kulüp var? Bu bizim büyüklüğümüzdendir. Biz aganız, siz de maraba gibi oldunuz.

Bize bundan sonra saygıda kusur ederseniz durum buna döner;

görsel
zamanında bjk eski başkanı da tff başkanıyken bir konuşmasında "fenerbahçemiz" demişti.

roller değişmiş şimdi.
3 büzüklerin kendi aralarında dost olduğu aşikar...

Rekabetmiş falan filan yalan mq.

Hee yersen...
Traveler kız kendine geldin mi dünkü hezimetten sonra ahahaha.
rahmi koç o, babası. yani gerçek koç! hasta beşiktaş'lı rahmi baba. babanızız yani...
Manyak kanka, rahmi koç ile tüpraş'ın alakası yok, adam zaten 90 küsur yaşında çok yaşlı, ailenin reisinin ali koç olduğunu biliyorsunuz.swh.
ne diyor lan bu? rahmi koç varken kim sallar yalova kaymakamını amk!!!

illa kendilerine paye çıkaracaklar, şampiyonluktan bunca yıl uzak kalınca sik sok işlere sarmaları pek hayra alamet değil.

ali koç portakalda vitaminken beşiktaş ile beko isimleri yanyana yürüyordu genco, az tarih öğren.
onun emri olmadan Ali böyle bir şey yapmaz...
Devir ali koç'un portakalda vitamin olduğu devir değil genco, ali koç'un ailenin reisi olduğu devir. Ali koç sponsor oldu, teşekkür edin geçin, zorunuza gitmesin bu kadar. Zaten ben de öylesine takıldım, amacım bjk'yi ezmek değildi.