bugün

görsel

ulan nasıl kıydınız bu çocuğa ya. poliside vardı, esnafıda vardı. hepiniz ordaydınız lan. bu milliyetçilik değil. ben de 15 ay askerlik yaptım. türk oğlu türküm ama bu milliyetçilik değil. tek başına bir çocuğu 10 kişi döve döve öldürmek. bu insani değil.
muhafazakar devlet tapıcısı esnaf ve polis işbirliğiyle canına kıyılmış masum merhum. adını her gördüğümde ve duyduğumda gözlerim dolar.
görsel
ortadoğu halklarının en iğrenç alışkanlığı olan "linç" kültürünün gerçek anlamda kurbanı olmuş devrimci kişilik.
Fotoğrafını her gördüğünüzde kardeşinizi kaybetmiş hissi veren çocuklardan sadece bi tanesi. bugün kayseri adliyesinde davası görülmektedir .
annesinin ''3 senedir mezuniyetini değil adaleti bekliyorum '' dediği davadır.
Tıpkı Yasin Börü gibi öldürülmüştür/katledilmiştir, haksızca hayattan ve anasından/ailesinden koparılmıştır.
Ben ikisine de üzülürüm, siz de üzülün.
Memleket çocuklarını artık ayırmayın, çünkü hepsi bizim.
kendisini sopalarla döve döve öldüren 3 esnaf dün tahliye oldu.
çocuklarımıza adaleti masal diye anlatırız.
http://www.youtube.com/watch?v=_pwIRZ0tfSw

herkese selam, sana hasret...
Rahat uyu alim güzel kardeşim...
Bu çocuk bir demokrasi sehididir.

Yaşadığı ülkenin demokratik bir ülke olduğuna inanıp bu inancından dolayı
Linç edilmiştir.
Bok yoluna gitmek deyiminin öznesi.
Allah günahlarını affetsin.
ne günahı olcak daha yeni reşit olmuş bir çocuğun çok merak ettim.

benim bildiğim polis pusu kurup adam öldürmez. varsa bir suçu adalete teslim eder. gece yarısı gencecik bir çocuğu kafasına vura vura öldürmenin neyini meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz?
Bıktık!!
Yaralandıktan sonra hastanede sınavlarım var çabuk iyileşirim değil mi sözü hala aklımdadır.

Masum, yok yere katledilen genç fidan.
Gezi parkı olaylarında ölümüne en çok içime ateş düşüren ana kuzusu.
Bak işte bu çocuk berkin gibi değil iste bunu yapanlar cezalandirilamalidir ama her zaman ki gibi akp yargısı izin vermez
Allah rahmet eylesin.

Edit:arkadaşlar yanlış anladı heralde ordaki polislerle birlikte fırıncilarda vardı onlar serbest bırakıldı.Diye biliyorum son durum noldu biri özelden mesaj atabilirmi gerçekten cok kötü bi durum.
Ali ismail Korkmaz,FenerbahÇe yıkılmaz..!
sikim hıyar diyen gezicilere bir avuç tuz alıp koşarak katılmış ve boku bokuna öldürülmüştür. öldürenin eline sağlık demiyeceğim ama benim askerimin polisimin ayağına taş değeceğine 1000 tane devlet düşmanı gebersin. binlerce sehidim varken bir ciğeri bozuk için üzülemem. yine de toprağı bol olsun.
3 yıl önce bugün.

Eskişehir'de bu gece
19 yaşında bir çocuğu öldürecekler
Ara sokakta bir fırının önünde
Döve döve...

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=A1EV9Hz-U-8

yaşanmamış, okuldan mezun olunmamış, evlenip çoluk çocuğa karışmamış, ailesinin gurur kaynağı olmamış bir ömrün hikayesi.
Attığı twitler -tabi hesap ona ait ise- öldürdülmesini gerektirmez veya öldürdülmesini haklı çıkartmaz. Bu çocuğun geziyi boka sardıran pkklı köpeklerle karıştırılmaması gerekir.
berkin elvan vari ismail'le de dalga geçeceklerdir, tabiatlarında var.

dövüle dövüle öldürülmediler çünkü hiç. anlamazlar. anlayamazlar.
pkk lı köpekler ne alaka bu insanlarla ? son zamanlarda pkk lı köpekler her olayı kullanıyolar.
görsel
arkadaşları tarafından heykeline kep takılarak eğer yaşasaydı mezun olacaktı denilen güzel yürekli çocuk.

sen hep 19 yaşındasın!
hep bizimlesin.
unutursak kalbimiz kurusun!