entry'ler (131)

türkiye de swingerlerin artması

Yakında hepsini cezası kesilir bi akp gitsin bu pic kurulariylada ilgilenecez.

nusaybin

Elhamdülillah bitmiştir hevaller yine ölüyordur.

3 haziran 2016 nusaybin operasyonunun tamamlanması

Muhammedin ocağı oçların üzerinden geçip siktigi operasyon.

ali ismail korkmaz

Bak işte bu çocuk berkin gibi değil iste bunu yapanlar cezalandirilamalidir ama her zaman ki gibi akp yargısı izin vermez
Allah rahmet eylesin.

Edit:arkadaşlar yanlış anladı heralde ordaki polislerle birlikte fırıncilarda vardı onlar serbest bırakıldı.Diye biliyorum son durum noldu biri özelden mesaj atabilirmi gerçekten cok kötü bi durum.

muhammed alpaslan

Şehit yakını olup acımı cumhuriyet düşmanı deyip dahada attıranlara birşey diyemem.pkkli ve ypgli bir hain teröristin iyi olduğu yerde varsın biz ezik olalım.

fetih kutlamasina 63 milyon tl harcanmasi

O kadar paraya en azından sehit çocuklarına verilebilirdi ama rant daha isin içinde neler vardır.Yazık onca şehide yazık bu millet niye bunlara ses çıkarmaz.

berkin elvan

Akrabam sehit düşerken öfkem bu veledi kordugunuz için dahada arttı ekmek alıyormuş peki benim kuzenimi kim geri getirecek lan doğuda kac asker bole picler yüzünden sehit oldu dua ediyorum bi isyan edin diye ortalığı kan götürsün size barış yok siz benim kardeşimi aldınız bu artık namus kavgasıdır tek tek hesap vereceksiniz türk milletine öncede bu piç kadar konuşmadiginiz sehit çocuklarına.

portland trail brazzers

Sizin gibi terörist picilerle böle konuşurum ulan hem türk askerine laf et ypgli picin tekisin lan ben adamlarla düzgün konuşurum senin gibi kansız hain piclerle degil.

portland trail brazzers

Siktir ordan kısasa kısasmış lan dallama belli pkklı olduğun artı türk sitesinde türkce yazıyorsun adam mı oldunuz suriyede 2 3 yer alınca esed bi isid halletsin size bırakırmı lan toprak kullanılıp atilacaksiniz.

portland trail brazzers

Net kansız picin tekidir ulan artist sozluktemi adam oldun gel kayseriyede ülkü ocaklarını merkezde bekleriz bi gel derdin ne öğrenelim bu nasıl türk dusmanligidir.

fırat çakıroğlu nun öldürülme görüntüleri

Portland pkklı piçini biri siksin yeter lan sözlük pkklı piclerle dolu atın lan şunları.

Edit:ona like atan kansız hainlerin...

kazıklı voyvoda nın deştiği yeniçeriler

Malkoçoglu bali beyde vladı kazığa otutturmustur.Bide oç türkçe yazıp hakaret ediyor oç döl israfları.

kuzenle sevişmek

Targaryenmisiniz siz oç.

zulüm 1453 te başladı

Sözlük iyice pkklı,rumcu dolmuş.

1300 tl denilen asgari ücretin 1100 tl ye inmesi

Acımıyorum bunlara zarara kendi rızasıyla girene merhamet edilmez.

rtenin ölmeyecek olması

Merak etme bu dünya cengiz hana, fatihe, atatürke kalmadı bu kukla herife mi kalacak.

türkler in bayrak hassasiyetinin sebebi

Kardes kardeş yaşarmışız bak sen özerklik iste apo picini heykelini dikeceğizde asker sikince kardeşlik sikerler öle kardeşliği
Not:vatansever kürtler hariç

kim kardashian

Tır tekerleğinden büyük götü var nasıl yaptıysa artık.

orta doğu insanının yağmacılık merakı

Hayret la yağmacılar ben avrupa diye biliyorum afrikayı,orta doğu niye böle düzelen ülke olsa ya darbe yada terörle yıpratma.

muhammed

Bazılarının zorunna giden isim kormayın la yemeyiz.