bugün

hayırlara vesile olması dilenen eylem.
görsel

manitasını ve kankalarını da götürebilseymiş keşke;
görsel
görsel
kürkçü dükkanı tilki olayı dönüp dolaşıp geleceği yer aynı.
umreye gitti ya tüm günahlarının silindiğini sanıyordur şimdi davar oğlu davar.
siyasete atılmak için gereken ilk adımı atmıştır.
Allahım daha çok para ver diye yalvarmaya gidiyordur.
Öteki dünyaya da çalıştığının göstergesidir.
Bir ise yaramayacak olandir. Ulan donunce yine ayni haltlari edecen. Gelsin kizlar gitsin kizlar. My home zirt virt...
burjuvazide bunun bir adı var. o da vicdani mastürbasyon. adam her haltı eder sonra bir kaç fakire servetinin milyarda biri kadar yrdımcı olur, umreye hatta hacca gider. temizlendiğini varsayar halbu ki kendi vicdanına mastürbasyondan başka bir şey yapmaz.
orayada bina dikecektir arsa bakmaya gitmiştir.
göstermelik işler yapan kişi işidir.
adam amele, ne beklersin amk.
develeri salacak, develerin oturdukları yerlere binaları dikecektir.

(bkz: kusva tower)
müslüman olmamama rağmen kızdım. bir din bir ülkede ancak bu kadar kullanılabilir. yazık.
şaşırtmıştır ve acaba kabe yi satın almaya mı çalışacak sorusunu akıllara getirir.
amacını kimsenin bilemeyeceği eylem, zira onca olaydan sonra...
Düşündüm de , iyi veya kötü bunu yargılamak bize düşmez ki. O bi karar vermiş ve gitmiş. Bazı yazar arkadaşlar diyorki günahlarının silineceğini zannediyor falan. Sen daha mı iyi biliyorsun silinip silinmeyeceğini. Tövbe etmek gibi ne kadar güzel bi davranışı yerine getiren bi insanı (sıfatı ne olursa olsun ) bu şekilde ağzımıza dolamak çok yanlış. Allahla onun arasında çünkü olan. Öyle değil mi ama ?
göz boyamada yeni moda umre'ye gitmek.

--spoiler--
ulan yaptıklarınız götünüzden oluk oluk aksın inşallah.2 ay önce barlarda hatunlarda eller havaya yap sonra umre'yi gittim felan. hadi ordan hadi ordan.
--spoiler--
Satın alıp gelir yeminle.