bugün

--spoiler--

Diyarbakır'da konsere ses bombalı saldırı
Diyarbakır'da Aleyna Tilki konserine ses bombası atılması sonucu 8 kişi yaralandı

Diyarbakır Merkez Kayapınar ilçesinde Aleyna Tilki'nin konserine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ses bombası atıldı.

8 kişinin yaralandığı saldırı sonrası konser iptal edildi. Polis ekipleri ses bombası atan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Habertürk.

--spoiler--

Edit: benim asıl aklıma takılan 1 tane şarkısı olan aleyna tilkinin konser vermesi. Hiç konsere gitmedim ama ne bilim 1-2 saat sürer heralde. 1 tane şarkın var 1-2 saate nasıl yayıcan o bir şarkıyı.
Patlama anı için.

http://m.posta.com.tr/ale...li-saldiri-haberi-1243489
Gerçek olduğuna ilk başta inanmadığım haber.. Sonrasında bir şaşırma oldu tabii ama umarım ciddi bir şey olmaz.
Büyük ihtimalle ydg-h üyesi tinercilerin gerçekleştirdiği bir eylem.

insanlar kırk yılın başında bir havamız değişsin diye konsere gidiyor, manyak pkk buna bile izin vermiyor. Kızıl khmer misiniz lan siz ? Nefes bile almasın mı bu insanlar ?
aleyna tilki diyarbakır'da napıyor mk.
Patlama olmuş adam hala 15-16 yaş diyor daha ne diyim artık.
kızın yaşını öne sürerek bombayı meşrulaştırmaya çalışan, siktiğimin orospu çocukları var.
Aleyna tilki denen kızın anası, kızının sırtından para kazanma derdinde olduğu için Diyarbakır'dan gelen teklifi reddetmemiştir. Olay molay olur dememiş 16 yaşında kızı orada sahneye çıkarmış yazık.
Önce kaynağın arka camında osmanlı turası olan, siyah doblolu enişte olduğunu düşündüm. Sonra baktım olay gerçekmiş.
aleyna tilkinin diyarbakırda ne işi var arkadaş?
gerçek mi diye merak ettiğim durum.
aleyna iyidir inş kusura bakmayın ben ciddi aşığım bu kıza.
Kezbanlar iş başında.
başlığa tıkladıktan sonda bir diiit sesi duydum. aklım gidiyordu. güç bankası dolmuş, onun sesiymiş.