bugün

Gerçekten seviyorsa şans vermeyecek olan erkektir.
Verse de hayır beklenmez.
Onemli olan aldatan kızın verip vermedigidir.
Aldatılan erkek ikinci şansı evli erkek ise verir, örneklerini çok gördüm lakin sevgili erkek ise ikinci şansi veriyorsa sırf tekrar sikmek için veriyordur.
Bizzat yaşadığım durumdur. Bir daha yapmamak kaydı ile şans aldım zor oldu fakat hala birlikteyiz.
aldatilan bir erkegin sorusu. hatun seni birakmis erkek bulmus bi tane, hala erkegim diyorsun.
ikinci şans yeniyi bulana kadar verilebilir. biten bitmiştir de bitti diye yalnızlığa gerek yoktur. yeni bulunduğunda beklenmedik bir anda etkili bir ayrılıkla yol verilir. senin değil onun içinde ukte kalır. durum eşitlenmiştir, hak yerini bulmuştur. ama bu şekilde yol verilen kızın içinde mutlaka ukte kalır. (bkz: kör ölür badem gözlü olur)
eğer kendisi aldatsaydı ve şans bekleyecek olsaydı, o şansı vermek zorundadır.
Dürüst olmalı.
Bu sorunun bir tek cevabı yoktur.
Nedenler niçinler yaşananlar önem taşır. Amk sanki aldatmıyorsunuz da hatun aldatınca gurur yapıyorsunuz.
Dediğim gibi önce bi özeleştiri yapın ve dürüst olun.
Fakat şu da var kadın aldatması erkek aldatmasından biraz farklıdır. Duygular söz konusuysa zaten . . Neyse ben yatıyorum.
(bkz: aldatan kadınlar anlatıyor) vs (bkz: aldatılan puştlar soruyor)
Veren vermiş sen bir şans daha versen cok olmaz,hem belki bakarsın bir daha verir.
normalde sikse vermez ama veren gevşekler var.
kendi şahsıma konuşuyorum vermem. bırak 2. şansı konuşmayı bile hak ettiğini düşünmüyorum. ha ben birisini aldatmış olsaydım düşüncelerim farklı olabilirdi.
aldatan kiz siktirip gidebilir. yalniz da yasanabilir.

zira aynisi aldatan erkekler icin de gecerli siktirin gidin.
Eğer takıntı yapmış ise verir.
Yani birisini elde etmek ister. Benliğinin bunun için savaş verir. Elde edemedikçe daha da kendisiyle inatlaşır.
Zira burada söz konusu kendi içinde kendi başarısızlığını kabul edememektir.
Durum bir süre sonra " ne olursa olsun "'a dönüşebilir.
(bkz: amına bile koyar)
duruma göre değişir.
Vermez vermesin. Gavat mısın aq?
hayat satranç gibidir. hamleyi gördün. çekip gitmek seni galip saymaz. bundan sonraki hamlesini de biliyorsun. önce seni kaybetmemek için çabalayacak. senden emin olduğu an yine aldatacak. emin olmasını sağlayıp emin olduğu anda aldatmak galibiyet getirir. gerisini o düşünsün.
Vermez vermemeli ben yapsam bana da vermesin yani aldatılmışsa gitmek için daha neyi bekliyor.
Erkekler çok değerli Yaratıklar. Olur mu cnm hiç öyle şey 2. Şans felan ayıp şeyler bunlar gurur yaparlar sonra anacım
hevesini al gel diyen ferhat göçer başlığı da olabilir; gerçekten seven, sevgisine güvenen bir erkekte. bilemeyiz tabi zor durum. ama bazen vazgeçmek gerekir. kız içinde erkek içinde durum böyle.
affedip önündeki 10 yıl boyunca bunu içinde büyütüp, her kavgada zaten sen beni aldatmıştın dersen yürümez. eğer o an unutup devam edeceksen şans verilmeli ki bu kolay bir şey olmasa gerek.
Verebilir, vermeyebilir. Genellemeye gerek yok.
vermez ama veriyorsa verir alışverişten sıkılınca da bırakır. aldatan kız barışmaya çabalamamalı kullanılmak istemiyorsa.