bugün

allah özleyene akıl fikir versindir. biraz da gözlerini açsındır. özleyen kişi çevresine baksındır ortamlara filan aksındır. düzelir iki güne...
özlememek lazımdır.
fakat şirazi şöyle der;
doktor bana sabrı emrediyor ama bilmiyor şeker isteyen nefsi.
"ne güzel, gül gibi boynuzlanıyordum" demektir. aldatan sevgiliyi özlemek, ancak boynuzdan öncesini özlemektir.
yerini gururu özlemeye bırakır zamanla...
onu kendinden fazla sevdiğini anlamaktır.
meşe sopasının ne kadar gerekli bir enstrüman olduğunu en net kanıtıdır.
duyulan nefretin yanında bir hiçtir.
adam gibi adama yakısmayan harakettir.
aldattıysa si.tir edecen.zaten layık degildir sevgine.
her ne olursa olsun elma'yı sevmektir. elma çürük çıksa bile. bu durumda olanlar için en damarından geliyor;

(bkz: utaniyorum)
hezeyanlarla dolu zamanları yaşatacak çıkmazdır.
hasta ettin sen beni hasta
hasta olan sensin aslında
yeni reçeteme seni yazmadı doktor
kullanma diyor onu bir daha asla

gibi, aşkı basite indirgeyen, sayışma tekerlemesi misali petek dinçöz şarkıları dinlemenin iyi geleceği vaka. çıkın sokakta saklambaç oynayın ve komşunun çocuğuyla yeni bir aşka yelken açın.
çok doğal ve bastırılmaması gereken bir duygudur. ulan aldatmış tamam da belki 3 sene şahane bir zaman geçirmişler. adam ya da kadın 3 senesini silsin mi tamamen? tabi ki hatırlayacak, sevecek, özleyecek. bir taraf eşeklik yaptı diye ömrünü mü silsin? bir gün başınıza gelirse görürüm sizi.
atalarımız bunun için çok güzel bir söz söylemiş. bize onu aktarmak düşer bir şey eklemeye ne hacet.
domuz dövüldüğü kapıya gidermiş efenim.
aldatmak kalleşliktir.
(bkz: adamın amına koyar)
aldatılmaktan, kötü davranışlara maruz kalmaktan beslenen insan davranışı.
masturbasyon yaparken annenızın yakalaması gıbı bır sey. utanc verıcı. olmaması, yapılmaması gereken. ama iç bu durur mu? surat büzülür, sigaradan bır fırt daha esarkesler gıbı cekılır. kımseye bır laf soylenemez, sızınle kalır utancınız. utanması gereken oyken.
hadı ya cıkalım bu depresyon havasından. en cok yapılan seks ozlenır. opusme anı. kareler kareler kareler. bır teras belkı, belkı bır kapıda karsılama, belkı köründe sabahın tutusan eller, belkı saklanan carsaflar, belkı gozleri, belkı supheler(ulen ben bılıyordum hissi). okuz!
aldatılsa dahi sevgisinin bitmediğinin göstergesidir özlemek. güzel geçirdiği anları özlemektedir aslında. acilen yeni bir sevgili bulması aldatan sevgiliyi unutmasını sağlar.
özlemek güzel bir duygudur ve güzel duygular içinde boktan anıları barındırmazlar. unuttururlar sana o boktan anıları. o sebepten aldatan sevgili özlenebilir.
iki duygunun bir arada olamayacagina olan inancimiz yuzunden,olmaz boyle bir sey diyebiliriz,ancak insan nefreti ve sevgiyi bir arada yasayabilir.aldatan sevgiliyi ozlemesi halide bunun bir sonucudur.sevgili yanini ozler,aldatan kismindan nefret eder..
maso sadoşist.
(bkz: o ne lan)
(bkz: aldatılmak #5324025)

(bkz: başka bir insan için sevgilisini terk eden kişi #5452181)

(bkz: ayrılık #5338862)

(bkz: terk edilmek #5329308)

bütün bunlardan sonra özlenirmi. evet özleyen yine özlüyor. ne kadar boynuzların kapılardan geçemesede.
* deveye diken insana siken sözündeki insanın yaptığı eylem.
garip bir çıkmaza girmek gibidir bazen. özleniyor efenim ne kadar akıl almaz gelse de oluyor.
özlemek kendinize yaptiginiz eziyetten öte gecmez , bilse anlik duygu ile bir ömür sevgiyi degistirdigini yapmazdi ,ama artik cok gec bitmistir diyerek yalniz yürülür birlikte yürünen yollarda hayallerde ,

kisi aldatmaz aldattigini sanirda aldanir .
acınası durumdur aldatan sevgilinin nesi özlenir. (bkz: yapmayın arkadaşlar)