bugün

atatürk'ün devrimlerini ve cumhuriyetini içine sindiremeyen yazarcık.

kaale alınmaması gerekir çünkü;

http://sipsaktv.com/video...%9Fu-askere-yollas%C4%B1n
"küçükken her akşam tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma şeklinin bu olmadığını anladım ertesi sabah gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim!" diyen şahsiyet
geçmiş olsun dileklerimi sunduğum yazar:
görsel
bir süredir atatürk'ün manevi hatırasını zedeleyici ve hakaretamiz ögeler içeren eklentiler yaparak anayasal suç işleyen şakirt kullanıcı.

umarım götüne girmez...

atatürk değil ya hu;
(bkz: sözlük formatı)
21 ağustos'ta millete ana-bacı küfür etti 5 gün çaylak oldu.

bugün de önce "amın evlatları" sonra da sansürleyerek "... evlatları sizi" diyerek çaylak edildi.

bu sefer 7 gün çaylak sanırım?

eğer bunu emsal olarak kabul edersek biz de aynı şeyleri yapar ve aynı muameleyi görürüz sanırım. yanlış mıyım acaba?
girdiği son 100 entrye gidip bakın fettoyu ağlarken bulacaksınız.
bana ergen ateist sıfatını layık görerek mutlu etmiş vizyonsuz yazar. hani birine gidip "senin baban ibne" diyip kutsalına hakaret ettiniz mi, o da senin kutsalına dokundurur. hatta baban yoksa, seni daha çok rencide edecek annene yönelir. hani bir edip, bin bulabilirsin. bu ihtimali göze alacaksın bir iş yaparken. "ben senin atana sövdüm, sen benim tanrıma sövmüşsün" diyemezsin. kutsalın neyse ona dokundurur, kutsalını kurcaladığın. gelin görünki bu vizyonsuz kardeşimiz kendi saçmalıklarına saygı duyulmasını, hoş yorumlar yapılmasını umuyor. kendi görüşü dışında olanlara ergen sıfatını layık görüyor. e insanlar sürekli kendisine ergenmiş gibi davranıyor. zira ergene derdinizi anlatmak istiyorsanız, ergen gibi davranmanız gerekir. o yüzden bu vizyonsuz kardeşimiz herkesi ergen sanıyor.
(bkz: tedavisi avrupada)
atatürk'e takmış yazardır. kanımca arap gibi yaşayamamasının sebebi olarak görmektedir atatürkü.
anlamadığı konularda artık entry girmeyeceğini açıklayan yazar. bozuk saat bile günde iki defa doğru zamanı gösterirmiş değil mi?
hayallerde yaşayanlardan biridir.1800'lü yılların sonunda kalmıştır..
--spoiler--
ben küçükken annem bana 1 dolar verirdi ve köşedeki markete gönderirdi. ben o parayla 5 torba patates, 2 ekmek, 3 kutu süt, bir kalıp peynir, kutu çay ve 6 tane yumurta alırdım. şimdi bu mümkün değil. her yerde sıçtığımın güvenlik kamerları var.

--spoiler--
atatürk'e saydırır, akp'ye destek vermeyene söver, biz camileri götümüze benzetince ağlar, zırlar, ergen der. moderasyon da benim entryimi siler, bu adamın milletin anasına sövdüğü (#10166942) entrysini okuyup okuyup duygulanır. ben demiyorum ki bu şuursuzun yazdıkları silinsin. hatta yazmaya teşvik edilsin, okuyup okuyup taşak geçelim. ama bizimkileri de silmesin o moderasyon. biz de rahatça sövebilelim.
(bkz: sakin ol liseli)
hayat felsefesi küfür olan şahıstır.
gecenin bu saatinde paylaştığı şarkı ve türküyle yüreğimi dağlayan yazar. *
(bkz: sorma/#7916594)
(bkz: uyan sunam uyan/#7916785)
tahsilinin uluslararası ilişkiler olması ve mesleğini "ulvî" bir kurumda yapıyor veya yapacak olması muhtemel yazar.* * *