bugün

sekizinci nesil yazar, hoşgelmiştir.
yeni bir 8. Nesil yazar. Nickinin anlamını bilemiyorum ama hoşgeldiniz, merhaba, güle güledemek olan sözcük öbeklerini hatırlattı bana:

(bkz: Aloha)
(bkz: Aloha oe)
sonunda ısrarlarımıza dayanamayıp sözlüğe teşrif etmiş bulunan eğlenceli ve mis gibi kalite kokan entryleriyle sözlüğe renk katıcak çok sevdiğimiz saydıgımız mesai arkadaşımız hoşgelmişler efendimm.

(bkz: hello kitty)
(bkz: öke)
harry potter'da kapıları açan büyüdür.
kapıları açan alohomorayla karıştırılan kelimedir.
alohomora ile karıştırılmamış, bilinçli bu şekilde yazılmıştır. çünkü kendi nikinin altında kapı kilidi yorumları görmek istemez. lakin kelimenin büyüsüne kendini kaptırmış gencecik, çıtır yazardır.
o zaman hoşgelmiştir nesildaşımdır bu nicki ben niye almadım ki dedirtmiştir.
(bkz: mehmet ali alahamora)
hoşgelmiş yazar. entrylerinde noktalama işaretinden sonra bir adet de boşluk bırakırsa süper olacak.*
harry potter filminde kullanılan büyülerden biri. *
hermione granger tarafından kapalı kapıları açmak için kullanılan büyüdür. söyleyişi pek havalıdır.
çok eğlendim okurken lan. oricınıl bir kızımıza benziyor. *
(bkz: #14295867)
sankim ekşide de yaziyormus gibi bir havasi var. Hosgelmistir, buradan buyursunlar efenim...
hermione granger'ın oldukça ateşli bir şekilde söylediği söz. asasını kalbime doğrultup söylese bu sözcüğü, kalbimin kapıları ardına kadar açılır o derece. büyüye gerek de yok aslında.. ehem.