bir zırva. koskoca ülke bir kadına teslim edilemez.
meral akşener mhp de iken bile mhp nin oyu belli .

seçimlere girip rezil olmayı neden tercih etti ben bunu merak ediyorum .

bi insan kaybedeceğini bile bile neden seçimlere girer ?

kılışdar gibi mesela .

deniz baykal mesela .

ben deniz baykalı göremiyorum ya sen ? hepsi bu sefer kazanacaz diye diye kaybetmeye bağışıklık kazanmış demek ki .

kaybetmekten ders çıkarmayanların hüsran dolu sonlarına şahit olduk çok şükür .

kılışdar gibi mesela .

deniz baykal mesela .

ben deniz baykalı göremiyorum ya sen ? hepsi bu sefer kazanacaz diye diye kaybetmeye bağışıklık kazanmış demek ki .

kılışdar gibi mesela .

deniz baykal mesela .

tansu çiller de öyle sayıkılıyordu zaten .

akp seçmeni alayınızı ezdi ezmeye de devam edecek .

ümüklerinizden yakalandınız bir kere artık bu milletinden elinden sizi dışarıda ki sahipleriniz bile alamaz .

milletin sevgisi yerine nefretlerini tercih ettiniz karşılığınıda görüyorsunuz işte daha ne olsun ki .

internet köşelerinde zırlayın durun artık .

meydanlarsa asil türk milletinin dir .
görsel
bir temenni.
ikinci rte olmasında.
Güzel insanlar ama çabaları boşadır. Allah yollarını açık etsindir.
Ajdkfkfşsşs ha gibtir ordan fetöye yardım eden destek çıkanın anneliği mi kalır lan çocuğuyla yönetecek sanki ülkeyi ve akşener iktidar olması veya meclise girmesi sukuneti hayaldir bunun üzerine konuşmak zamandan çalmaktır ama napalm canımız sıkılıyor millet fetöye sempatisi olana oy mu verir sanıyosun verse bile %1'5 ya bulur ya bulamaz.
koray aydın tek başına ekipsiz çıkıp yargılanmıştır ve aklanmıştır, desteksiz sallarsanız işte sonucu böyle olur.
akşener'e gelince vatan hainlerine yağlı kazık sokacak, ne anne eli değmesi?
Arkadaşlar kusura bakmayın ama liderlik vasıflarına sahip biri değil kendisi.
Kendi kocasını onca milletin içinde azarlayıp yerin dibine sokan bu kadın mı bize şevkat gösterecek miş ? Ya bu kadar aptal olmayın. Acıklı ve cacıklı hikayelerin bağrından kopup gelen yeşilçam filmleriyle büyüdük biz. Böyle ucuz senaryolara, acıklı hikayelere karnımız tok bizim. Yeşilçamın böyle yüksek kabiliyetli oyunculara..! ihtiyacı var. Harcanmasın yazıktır, günahtır..
Tansu ile de değmişti.
Eğer kuruluşu ile akp de bölünme yaratıp AKP milletvekili katılımı sağlayabilirse başarılı olacağına inandığım hareket.
denemeye değer.
naçizane tavsyemse bütün siyasi partilerin maddi destek aldıkları kaynakları kamuoyuna açıklamasıdır. bu konuda öncü olan partiye halkın güveni artar.
malum, siyaset masraflı bir iş ve iktidar olunca da dağıtılacak bir pasta var.
bu çok normal bir durum ama finansmanın geldiği ve gideceği yer önemli.
hareketin lideri devlet bahçelidir fazla konuşmayın. meral kim.
anne eli mi değer bilmiyorum ama çok bir şeyin değişmeyeceği aşikar.
oluşuma baktığınızda kimi görüyorsunuz, koray aydın. eski iskan bakanı. yolsuzluk sebebiyle yüce divanda yargılanan ülkücelerin yüz akı. kimse kusura bakmasın bu oluşumda elleri çok temiz siyasetçileri göremiyorum.
Anne eli deger mi bilmem ama tayyip'ten daha erkek olacagi kesin.
Gelsin meral annemiz ulke basina. Evet.
Aile olduğumuzu, birbirimize inançla ve güvenle bağlanmak zorunda olduğumuzu hatırlatan, hepimizi eşit seven ve koruyan bir anne sıcaklığı, her ülkenin özlemi ve ihtiyacı olandır.
Özellikle, ötekileştirilen, ayrımcılığın, kutuplaşmanın ve hoşgörüsüzlüğün nirvanaya ulaştığı ülkelerde.
çok tatlı bir başlık olmuş.