bugün

Nokia 820 alın. fiyat açısından avantajlı olduğu gibi kötü diyebileceğim bir yönü yok.. kesinlikle memnun kalırsınız.. şarj falan diğer akıllı telefonlara oranla daha uzun..
bir yerden sonra android sıkmaya başlıyor. eğer root işlemi yaparsanız daha iyi olur ama yine de ios daha iyi diye süşünmeye başlıyorum. özetle ıphone iyidir beyler
Windows Phone alın. Kesinlikle tavsiyemdir.
iphoneden şaşmayın. bir az pahalı olsa da en iyisi iphonedir.
galaxy almayın. sürekli donuyor lanet olası aşşağılık.
çok da akıllı bir telefon değildir haberiniz olsun. soğuk veya aşırı sıcak havada donup kalır, kilitlenir. Ahmet'i ararsın, gider kafasına göre önceki konuşma listesinden 2 gün önce konuştuğun Mehmet'i arar. Pili çabuk biter, wi-fi bağlantısı ekranı pazar yerine çevirir, ayrıca herkes ne bok yediğinizi öğrenmek zorunda mı? Yol yakınken vazgeçin en iyisi. Ne varsa eskilerde var.
sen onun sahibi ol, o senin değil.
Sizden akıllı olmasın. Zira günümüzde telefonu kadar aklı olmayan insanlar var.
herşey marka değildir. markasına değil özelliklerine bakın isme para ödemeyin. bilinçli tüketici olun.
eger bütceniz uygunsa düsünmeden sony xperia z1 diyebilirim kullaniyorum ve memnunum kirlendigi zaman da yikiyorum telefonu. kamera desen sony bir numara....
Bu haberi okumaları önerilir.

http://ekonomi.milliyet.c...detay/1790964/default.htm
şimdi almayın. yakın zamanda 64 bitlik tizen telefonlar pazarda yerini aldığı zaman şimdikiler çöp olacak. çok üzülürsünüz valla.**

edit: ayy canım yhaa. bi arkadaşcığım zekama bu entry münasabetiyle övgüler yağdırmııış.

şimdi başlık ney akıllı telefon alacaklara tavsiyeler ben ne yapmışım? akıllı telefon alacaklara tavsiyenin babasını vermişim. ee..

senin yüzünden entry girmeye korkar oldum ipne.
aynen biraz daha sabır, benim gibi nokia 1110 kullanmaya devam.
nokia 3310 piyasadaki en akıllı telefondur. iphone'u sollamıştır.
eğer ki "ben zaten zeginim. 64 bitlik çıkarsa onu da alırım. birini sabah birini akşam kullanırım." diyosanız "s"i veya "c"si olmayan iphone5 alın.
yarim akilli olmamasina dikkat edin.
Nokia 5800 alın. Evet. Her özelliği mevcut. En önemlisi de symbian v5 kullanmaktadır. Kaçırmayın derim, hem ucuz da.
hemen hemen aynı özelliklere sahip telefonlara boşu boşuna iki kat para vermeyin.
çok zengin olmayanlar için konuşuyorum

telefona 2000 lira vermek yerine o paraya interraille yurtdışına gidin. 300 liralık telefonla da olsa paris sokaklarında gezin, messiyi canlı izleyin. bu size bir ayfonun verceğinden çok daha fazla statü sağlayacaktır.

hem torunlarınıza anlatacağınız bir sürü anı olur.

http://www.raildude.com/tr/toplam-maliyet
iphone da iphone diye tutturanlara ' o eskidendi' diyorum. artık aynı paraya teknolojisi çok daha yüksek ve yakışıklı telefonlar bulabilirsiniz. o özelliklere o para verilmez.
kendi zekanıza uygun olanı alın, arkadaş aldı, 1 ay kullanamadı ayrı eve çıktı telefon.
akıllı telefon alacaklara verilecek en akıllı tavsiye "almayın" olacağıdır.
kontör yükleyecek paranız olmaması ihtimalini göze alın.
iphone ve blackberry almayiniz.
general mobile discovery elite özelliklerine göre ucuz bir telefondur. önerilir.